Hrajte zdarma Age Of The Gods v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Age Of The Gods v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Age Of The Gods

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Age Of The Gods a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2022
Minimálna stávka: 0.2 €
Maximálna stávka: 100 €
Výherné línie: 20
RTP: 95.02 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 371 250 €

Najlepšie kasína s hrou Age Of The Gods


Recenzia Age Of The Gods

Age Of The Gods

Ide o zaujímavý mytologický automat s tematikou starogréckych bohov. Obsahuje symboly zeus, hercules, athena, hádes, aphrodite, poseidon, zlata prilba a grécke písmena phi, kappa, lambda. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme názvu wild, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusového scatter symbolu. Ak hráč vytočí aspoň 2 wild symboly za sebou, získava samostatnú výhru. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme Age of the Gods. Ak hráč vytočí 3, 4 alebo 5 bonusových scatter symbolov, získava 3, 10 alebo 100 násobok stávky a bonusové hry. Automat obsahuje aj funkciu pantheon of power, ktorá sa aktivuje, ak hráč vytočí 5 symbolov poseidon, zeus, hercules, athena a aphrodite a získava 200 násobok stávky. Tento automat obsahuje aj 9 bonusových hier zdarma bonus age of the gods podľa toho aké 3 rovnaké božské symboly hráč vytočí a získava tak okrem free spinov aj ďalšie funkcie a výhry. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2022. Minimálna stávka je 0.2 €. Maximálna stávka je 100 €. Počet výherných línií je 20. RTP je 95.02 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 371 250 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.