Nezávislí recenzenti kasín

Sme tím odborníkov z nezávislej spoločnosti, ktorá komplexne a čestne hodnotí a porovnáva oficiálne online kasína zo všetkých dostupných informácií, faktov a štatistických dát. Naše hodnotenia vykonávame na základe dlhoročnej praxe a skúsenosti v tejto oblasti. Každú recenziu vytvárame svedomito a snažíme sa pomôcť hráčom vybrať online kasíno tak, aby sa pri hre zabavili a užili si ju bez akýchkoľvek komplikácií. Návody a odporúčania na kasínové hry a športové stávky, bonusy a registrácie v jednotlivých kasínach vychádzajú z našej osobnej skúsenosti. V našich článkoch nájdete aj aktuality a zaujímavosti z oblasti hier.

Ako nezávislí recenzenti kasín na Slovensku sme aktívni aj na sociálnych sieťach: Facebook, Instagram a Twitter, kde pravidelne pridávame naše nové originálne články. Pokiaľ Vás dané témy zaujímajú, neváhajte a sledujte nás aj na sociálnych sieťach. Na sociálnych sieťach taktiež vyhlasujeme súťaže o atraktívne ceny. Na sociálnej sieti LinkedIn zverejňujeme nové pracovné ponuky. Poteší nás, ak budete sledovať aj náš YouTube kanál. Všetky odkazy nájdete v dolnej časti web stránky.

Matej Polák
Riaditeľ a country manager Slovensko
Viac ako 20 rokov skúseností s eCommerce. 7 rokov skúseností s online kasínovými hrami. 16 rokov skúseností pri riadení tímov.
Pavel Balog
Country manager Česká republika
Skúsený riadiaci pracovník s dlhoročnou praxou v oblasti kasínových hier.
Dobroslava Bosáková
Casino analyst
Svedomitá a dôsledná hodnotiteľka kasín.
Jana Nováková
Copywriter
Tvorca pútavých článkov, recenzií a hodnotení.