Zodpovedné hranie

Cieľom hazardných hier v kasínach a herniach je pravdepodobne vo väčšine prípadov zabaviť sa, odreagovať sa, prípadne skúsiť šťastie a odniesť si nejakú výhru. Asi žiadny hráč nenavštívi kamenné alebo online kasíno s cieľom prehrať vklad či stávku čo sa môže pri nezodpovednom hraní udiať veľmi rýchlo. Aby hráči nepodľahli veľkej eufórií a pokušeniu príliš riskovať, je dobré držať sa určitých zásad pri hraní hier.

Nižšie uvádzame niektoré z nich:

 1. Na začiatok je vhodné stanoviť si peňažný limit (maximálny vklad aj stratu), s ktorým plánujeme hrať a snažiť sa ho dodržať.
 2. Stanovte si čas ako dlho a kedy budete hrať. Napríklad určiť si frekvenciu hrania v kalendári.
 3. Pred hraním si ideálne preštudujte ako funguje daná hra a aké máte šance na úspech.
 4. Je potrebné vždy rátať s prehrou a potom vedieť znášať následky. Myslite na to.
 5. Na hazardné hry používajte finančné prostriedky, ktoré sú Vaše (nie požičané) a ktoré nemáte vyčlenené na iné nutné veci.
 6. Nikdy nechoďte do kasína s cieľom musím vyhrať, aby som splatil dlhy prípadne rýchlo zarobil veľký obnos peňazí.
 7. Nehazardujte s peniazmi tak, že podáte novú stávku, pretože ste prehrali v predchádzajúcom kole a potrebujete tento vklad získať nazad.
 8. Venujte sa aj iným aktivitám a záľubám, aby kasíno neovplyvnilo Váš život a hrajte pokiaľ stále pociťujete radosť z hry.
 9. Nehrajte bez pauzy. Je potrebné robiť si medzi hrami aj prestávky.
 10. Nikdy nehrajte ak máte pod 18 rokov. Hranie hazardných hier je osobám mladším ako 18 rokov zakázané.
 11. Nehrajte hazardné hry ak ste užili nadmerné množstvo alkoholu či iných omamných látok.
 12. A na záver ak hranie tvorí veľkú súčasť Vášho života a ovplyvňuje Vašu psychiku, kontaktujte odbornú pomoc.

Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.