Zodpovedné hranie

Cieľom hazardných hier v kasínach a herniach je pravdepodobne vo väčšine prípadov zabaviť sa, odreagovať sa, prípadne skúsiť šťastie a odniesť si nejakú výhru. Asi žiadny hráč nenavštívi kamenné alebo online kasíno s cieľom prehrať vklad či stávku čo sa môže pri nezodpovednom hraní udiať veľmi rýchlo. Aby hráči nepodľahli veľkej eufórií a pokušeniu príliš riskovať, je dobré držať sa určitých zásad pri hraní hier.

Nižšie uvádzame niektoré z nich:

 1. Na začiatok je vhodné stanoviť si peňažný limit (maximálny vklad aj stratu), s ktorým plánujeme hrať a snažiť sa ho dodržať.
 2. Stanovte si čas ako dlho a kedy budete hrať. Napríklad určiť si frekvenciu hrania v kalendári.
 3. Pred hraním si ideálne preštudujte ako funguje daná hra a aké máte šance na úspech.
 4. Je potrebné vždy rátať s prehrou a potom vedieť znášať následky. Myslite na to.
 5. Na hazardné hry používajte finančné prostriedky, ktoré sú Vaše (nie požičané) a ktoré nemáte vyčlenené na iné nutné veci.
 6. Nikdy nechoďte do kasína s cieľom musím vyhrať, aby som splatil dlhy prípadne rýchlo zarobil veľký obnos peňazí.
 7. Nehazardujte s peniazmi tak, že podáte novú stávku, pretože ste prehrali v predchádzajúcom kole a potrebujete tento vklad získať nazad.
 8. Venujte sa aj iným aktivitám a záľubám, aby kasíno neovplyvnilo Váš život a hrajte pokiaľ stále pociťujete radosť z hry.
 9. Nehrajte bez pauzy. Je potrebné robiť si medzi hrami aj prestávky.
 10. Nikdy nehrajte ak máte pod 18 rokov. Hranie hazardných hier je osobám mladším ako 18 rokov zakázané.
 11. Nehrajte hazardné hry ak ste užili nadmerné množstvo alkoholu či iných omamných látok.
 12. A na záver ak hranie tvorí veľkú súčasť Vášho života a ovplyvňuje Vašu psychiku, kontaktujte odbornú pomoc.
Vstupný bonus Použitie skaut kódu pri registrácií: AFF1160 odomyká nasledovné bonusy po registrácií: BONUS BEZ VKLADU: 75 FREE SPINOV na Berry Berry Bonanza automate zadarmo. Voľná športová stávka 3 €. Prvá športová stávka do výšky 50 € bez rizika. Po prvom vklade: Vstupný bonus vo výške 100 % prvého vkladu až do 7 000 € a ďalších 250 FREE SPINOV