Bonusy v slovenských online kasínach

Slovenské online kasína ponúkajú kasínové hry, športové stávkovanie a živé prenosy športových zápasov. Na tejto stránke nájdete popis typov kasínových bonusov a taktiež výber tých najlepších bonusov. Pokiaľ sa rozhodnete registrovať do kasína získavate aj rôzne benefity ako napríklad možnosť sledovať živé športové zápasy úplne zadarmo.

Kasínové bonusy

Veľa hráčov má záujem vyskúšať rôzne kasínové hry v online kasíne bez toho, aby na začiatku minuli svoje peniaze respektíve vklady. Jednou z možností je využiť práve kasínové bonusy, ktoré online kasína ponúkajú. Kasínový bonus v podstate predstavuje peniaze zadarmo na Vašu hru. Aké typy bonusov existujú a ako ich môže hráč využiť ?

Uvítací alebo vstupný bonus

Zvyčajne ide o vstupný bonus od kasína, ktorý hráč získa po registrácií a môže s nim hneď hrať. Tento typ bonusu je viazaný na vklad a dostatočné množstvo pretočení vkladu.

Kasíno bonus bez vkladu

Bonus bez vkladu pri registrácií je bonus, ktorý dostanete na účet v kasíne bez akéhokoľvek vkladu. Tento kredit je vedený ako bonusový a do bežného kreditu sa dostáva až po pretočení v hre. Nie je možné ho z účtu vytiahnuť bez hry. Kasína Vám takýmto spôsobom dávajú možnosť skúsiť si zahrať rôzne hry bez Vášho vkladu. Veľkou výhodou je, že z daného pretočeného bonusu Vám vznikne bežný kredit.

Dorovnávací bonus

Tento typ bonusu je viazaný na Váš prvý vklad a je vložený na Váš účet v určitom percente napr. 50%. To znamená, že ak vložíte napríklad depozit 40 EUR, online kasíno Vám poskytne bonus 20 EUR.

Sprostredkovateľský bonus alebo bonus za odporúčanie

Ide o bonus, ktorý získate v prípade, že odporučíte kasíno známym a privediete ich do online kasína. Bonus funguje tak, že sa pripíše aj tomu, kto daného hráča priviedol, ale aj tomu, kto daný odporúčací kód použil. Odporúčame prečítať si článok bonus bez vkladu pri registrácií a využiť zverejnený skaut kód, čím získate výhody naviac úplne zadarmo.

VIP bonusy

Tieto bonusy sú poskytované veľkým resp. VIP hráčom, ktorý hrajú často a s vysokými vkladmi. Ide o finančne najzaujímavejšie bonusy.

Free spiny alebo voľné zatočenia

Nejde priamo o finančný bonus, ale o zatočenie valca zdarma. Tieto bonusy sa viažu na hru výherné automaty. Väčšinou je potrebné aj použiť presný automat. Vyskúšali sme to prečítajte si viac o tom registrácia do kasína.

Hra zdarma

Online kasína Vám poskytujú možnosť skúsiť si aj niektorú hru bez vkladu.

Odporúčané kasínové bonusy

Kliknutím na obrázok sa dostanete do kasína aj s príslušnými bonusmi. Odporúčame prezrieť si všetky a vybrať si podľa svojich preferencií.

DOXXbet kasíno bonus bez vkladuDOXXbet Casino vstupný bonus

Športové bonusy

Tieto bonusy sú viazané na športové stávky. Fungujú veľmi podobne ako kasínové bonusy, ide teda o peniaze zdarma na tipovanie športových zápasov. Aké typy športových bonusov môže hráč získať ?

Vstupný športový bonus

Hráč získa tento bonus hneď po registrácií na jeho prvé športové stávky.

Bonus bez vkladu

Športový bonus od stávkovej kancelárie bez akéhokoľvek vkladu. Je viazaný na hru. To znamená, že hráč musí stávkovať a nie je možné ho bez športovej stávky vybrať.

Sticky bonus

Funguje skôr v zahraničných stávkových kanceláriách. Po Vašom prvom vklade, dostanete tento bonus na účet. Musíte s ním stávkovať a hneď ako ho pretočíte, stávková kancelária Vám ho z účtu odstráni.

Dorovnávací športový bonus

Tento bonus v slovenských online kasínach je viazaný na hráčov prvý vklad a je vložený na účet hráča v určitom percente.

Vernostný športový bonus

Určený pre VIP hráčov, ktorý tipujú a uzatvárajú športové stávky často a s veľkými vkladmi.

Stávka zadarmo

Zadarmo športová stávka je stávka, ktorú je možné realizovať buď z prvého vkladu, alebo z reálnych peňazí, alebo z kreditu získaného pretočením bonusu voľných zatočení.

Odporúčané športové bonusy

Stačí kliknúť na obrázok a dostanete do kasína aj s bonusmi. Odporúčame prezrieť si všetky a vybrať si podľa svojich preferencií.

DOXXbet prvá športová stávka bez rizikaDOXXbet prvá športová stávka bez rizika