Hrajte zdarma Better Wilds v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Better Wilds v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Better Wilds

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Better Wilds a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 4
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Nie
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2022
Minimálna stávka: 0.05 €
Maximálna stávka: 500 €
Výherné línie: 25
RTP: 96.42 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 262 800 €

Najlepšie kasína s hrou Better Wilds


Recenzia Better Wilds

Better Wilds

Ide o klasický retro automat s ovocnou tematikou. Obsahuje symboly zvon, čerešne, sedmička, 3x bar, 2x bar, bar a kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme nápisu wild a špeciálny wild symbol diamant, ktoré môžu nahradiť akýkoľvek iný symbol. Ak sa špeciálny wild symbol vytočí na 3, 4 alebo 5 valci, aktivuje sa funkcia better wilds respin. Pri tejto funkcii sa špeciálny wild symbol vždy posunie o jeden valec doľava po spine a expanduje o jednu pozíciu hore alebo dole. Automat je 5-valcový s 4 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia nie je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2022. Minimálna stávka je 0.05 €. Maximálna stávka je 500 €. Počet výherných línií je 25. RTP je 96.42 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 262 800 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.