Hrajte zdarma Big Shots v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Big Shots v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Big Shots

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Big Shots a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 6
Riadky: 4
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Áno
Dátum vydania: 2020
Minimálna stávka: 0.2 €
Maximálna stávka: 20 €
Výherné línie: 4096
RTP: 96.1 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 307 200 €

Najlepšie kasína s hrou Big Shots


Recenzia Big Shots

Big Shots

Ide o zaujímavý automat s tematikou Miami beach a luxusných jácht. Obsahuje symboly žena, muž, muž s bradou, žena s kapucňou, holohlavý muž a kartové symboly srdce, pika, káro a tref. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme diamantu, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusového scatter symbolu. Tento automat má aj funkciu veľkých symbolov. Každý symbol sa môže zobraziť vo veľkosti až 4x4. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme free games. Ide o megasymbol vo veľkosti cez 4 stĺpce a 4 valce a ak ho hráč vytočí, spúšťa sa funkcia hry zdarma. Ak hráč vytočí scatter symbol tak, že sa vyplnia valce 2, 3, 4 a 5, spustí sa 5 free spinov zdarma. Automat je 6-valcový s 4 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2020. Minimálna stávka je 0.2 €. Maximálna stávka je 20 €. Počet výherných línií je 4096. RTP je 96.1 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 307 200 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.