Hrajte zdarma Buckle Up v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Buckle Up v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Buckle Up

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Buckle Up a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 3
Riadky: 4
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Nie
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2020
Minimálna stávka: 0.25 €
Maximálna stávka: 10 €
Výherné línie: 26
RTP: 95.76 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 10 400 €

Najlepšie kasína s hrou Buckle Up


Recenzia Buckle Up

Buckle Up

Ide o zaujímavý automat s rally pretekárskou tematikou. Obsahuje symboly žena, muž, pretekár, prilba, sekt a šachovnicové vlajky. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme kolesa, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusového scatter symbolu. Koleso sa zobrazuje ako naskladaný wild symbol po celom valci. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme trofeje. Ak hráč vytočí aspoň 3 scatter symboly na valcoch 1, 2 a 3, spustí sa funkcia circuit complete. Táto funkcia umožňuje spustiť 4 okruhy - denný, plážový, nočný a džungľový, ktoré prinášajú rôzne násobky vyhier od 80 do 160x. Automat obsahuje aj funkciu zosiľňujúceho valca booster reel. V hre sú 4 symboly booster, ktoré prinášajú rôzne výhry - extra wild booster, zvýšenie úrovne booster, extra symboly booster a násobiteľ booster. Automat je 3-valcový s 4 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma nie sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2020. Minimálna stávka je 0.25 €. Maximálna stávka je 10 €. Počet výherných línií je 26. RTP je 95.76 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 10 400 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.