Hrajte zdarma Buffalo Blitz II v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Buffalo Blitz II v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Buffalo Blitz II

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Buffalo Blitz II a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 6
Riadky: 4
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Áno
Dátum vydania: 2022
Minimálna stávka: 0.2 €
Maximálna stávka: 50 €
Výherné línie: 4096
RTP: 95.96 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 500 000 €

Najlepšie kasína s hrou Buffalo Blitz II


Recenzia Buffalo Blitz II

Buffalo Blitz II

Ide o zaujímavý automat s tematikou lesných zvierat Severnej Ameriky. Obsahuje symboly bizón, medvedík čistotný, medveď, rys, los a kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme diamantu, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusového scatter symbolu. Wild symbol sa zobrazuje iba na valcoch 2 až 6 a ak je súčasťou výhernej kombinácie, môže násobiť výhru náhodným multiplikátorom 2x, 3x alebo 5x. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme free games ways boost. Ak hráč vytočí 3, 4, 5 alebo 6 bonusových scatter symbolov, získava 8, 15, 25 alebo 100 free spinov zdarma. Počas free spinov sa valce 2 a 5 rozšíria nahor o jednu pozíciu a valce 3 a 4 o dve pozície nahor. Automat je 6-valcový s 4 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2022. Minimálna stávka je 0.2 €. Maximálna stávka je 50 €. Počet výherných línií je 4096. RTP je 95.96 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 500 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.