Hrajte zdarma Da Vincis Vault v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Da Vincis Vault v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Da Vincis Vault

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Da Vincis Vault a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2020
Minimálna stávka: 0.2 €
Maximálna stávka: 150 €
Výherné línie: 20
RTP: 92.06 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 379 575 €

Najlepšie kasína s hrou Da Vincis Vault


Recenzia Da Vincis Vault

Da Vincis Vault

Ide o zaujímavý automat s tematikou umenia a maliara Da Vinciho. Obsahuje symboly mona lisa, vitruviánsky muž, kalich, lietajúca vrtuľa a kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme mechanického ozubenia, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusového scatter symbolu kompasová minca a symbolu kryptex. Ak hráč vytočí aspoň 3 wild symboly za sebou, získava samostatnú výhru. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme kompasová minca. Ak hráč vytočí aspoň 2 scatter symboly hocikde na valcoch, výhra sa vynásobí stávkou an líniu. Scatter symbol sa môže rozšíriť o 1 až 4 ďalšie scatter symboly. Automat obsahuje aj bonusové symboly kryptex. Ak sa tieto symboly objavia na valcoch 1, 3 a 5, spustia sa bonusové hry zadarmo. Počas bonusových hier sa môže objaviť symbol Da Vinciho lebka, ktorý sa správa ako wild symbol. Automat obsahuje aj špeciálnu funkciu hi roller - power play. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2020. Minimálna stávka je 0.2 €. Maximálna stávka je 150 €. Počet výherných línií je 20. RTP je 92.06 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 379 575 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.