Hrajte zdarma Frankie Dettoris Magic Seven v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Frankie Dettoris Magic Seven v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Frankie Dettoris Magic Seven

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Frankie Dettoris Magic Seven a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2019
Minimálna stávka: 0.01 €
Maximálna stávka: 125 €
Výherné línie: 25
RTP: 96 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 972 125 €

Najlepšie kasína s hrou Frankie Dettoris Magic Seven


Recenzia Frankie Dettoris Magic Seven

Frankie Dettoris Magic Seven

Ide o zaujímavý automat s tématikou konských dostihov. Obsahuje symboly muž, víťazný pohár, podkova, stopka či kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme Frankie Dettori, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusového scatter symbolu. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme nápisu hry Frankie Detori´s magic seven. Ak hráč vytočí aspoň 3 scatter bonusové symboly, spustí sa hra free games race. Ide o konské preteky, kde hráč staví na konkretného koňa a ak tento kôň vyhrá prvé, druhé alebo tretie miesto, hráč získava 10 až 35 free spinov zdarma. Automat obsahuje aj špeciálnu funkciu magic seven bonus. Ak hráč vytočí symboly bonus na 1 a 5 valci, dostáva sa do minihry, kde môže získať ďalšie výhry s atraktívnymi násobiteľmi. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2019. Minimálna stávka je 0.01 €. Maximálna stávka je 125 €. Počet výherných línií je 25. RTP je 96 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 972 125 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.