Hrajte zdarma Gem Heat v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Gem Heat v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Gem Heat

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Gem Heat a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2019
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 250 €
Výherné línie: 10
RTP: 92.05 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 117 375 €

Najlepšie kasína s hrou Gem Heat


Recenzia Gem Heat

Gem Heat

Ide o zaujímavý automat s tematikou šťastných sedmičiek. Obsahuje symboly červená, modrá, zelená sedmička, dolár, podkova, zlaté tehličky, jednoduchý, dvojitý a trojitý bar. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme horiaceho diamantu, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusového scatter symbolu a zobrazuje sa iba v bonusovej hre zdarma a vo funkcií Hi Roller. Wild symbol prefarbí všetky sedmičky na rovnakú farbu, aby sa zvýšila šanca na výhru. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme gem heat. Ak hráč vytoči gem heat spolu na valcoch 1, 3 a 5, získava 7 free spinov zdarma. Tento automat obsahuje aj funkciu hi roller, ktorá obsahuje 2 režimy. Hráč môže staviť počas tejto funkcie na 5 točení so symbolom horiaci diamant. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2019. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 250 €. Počet výherných línií je 10. RTP je 92.05 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 117 375 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.