Hrajte zdarma Hainan Ice v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Hainan Ice v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Hainan Ice

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Hainan Ice a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Nie
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2021
Minimálna stávka: 0.25 €
Maximálna stávka: 40 €
Výherné línie: 243
RTP: 96.82 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 457 800 €

Najlepšie kasína s hrou Hainan Ice


Recenzia Hainan Ice

Hainan Ice

Ide o zaujímavý automat s exotickou ovocnou tematikou. Obsahuje symboly karambola, ananás, pomaranč, hrozno, liči a kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme broskyne, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol. Automat obsahuje aj špeciálny symbol divoké liči, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol. Divoké liči a broskyňa nemôžu nahradiť iný symbol, aby sa vytvorili megabloky. Ak hráč dosiahne výhernú kombináciu, tieto symboly sa odstránia a a na ich miesto sa presunú symboly z vyšších pozícií. Tento proces sa nazýva kaskáda, ktorá násobí výhru, ak dôjde k výhernej kombinácií. Ak sa na hernom poli zobrazí 4 až 9 takých istých symbolov broskyňa, karambola, liči, hrozno a pomaranč pri sebe v mriežke, vytvoria sa megabloky 2x2 alebo 3x3. Okrem toho každé z ovocí má svoju vlastnú ďalšiu funkciu. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma nie sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2021. Minimálna stávka je 0.25 €. Maximálna stávka je 40 €. Počet výherných línií je 243. RTP je 96.82 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 457 800 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.