Hrajte zdarma Joker Boom Plus v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Joker Boom Plus v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Joker Boom Plus

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Joker Boom Plus a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Kajot
Valce: 4
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Nie
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Nie
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2019
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 100 €
Výherné línie: 81
RTP: 96 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 248 000 €

Najlepšie kasína s hrou Joker Boom Plus


Recenzia Joker Boom Plus

Joker Boom Plus

Výborný ovocný automat, ktorý obsahuje okrem klasického ovocia aj symboly sedmičky a hviezdy. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Kajot, a tento automat je v podstate vyššou verziou automatu Joker Boom. Automat je 4-valcový s 3 riadkami. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia nie je dostupná. Automat má k dispozícií niekoľko bonusových symbolov. Prvým je žolík ako wild symbol s dvojitou šancou, ktorý funguje podobne ako pri Joker boom automate, rozdiel je však v tom, že Joker sa nenachádza iba na prvom valci zľava, ale aj na poslednom štvrtom valci. Žolík ostane na svojom mieste do nasledujúceho zatočenia a okrem toho umožňuje nahradiť chýbajúci symbol pri výhernej kombinácií. Ďalším bonusom je hviezda ako scatter symbol a umožňuje zaktivizovať dodatočnú hru Boom Spins. V praxi to znamená, že ak hráč roztočí 3 hviezdy na hocijakom valci, získa 5 Boom Spins s Wild symbolom, a teda tieto 3 hviezdy na prvom a štvrtom valci sú premenené na žolíkov s väčšou šancou na vynikajúce výhry, keďže pri Joker Boom automate bol žolík iba na prvom valci. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat nemá funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2019. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 100 €. Počet výherných línií je 81. RTP je 96 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 248 000 €.

Vo video ukážke priebehu hry na automate Joker Boom Plus je vidieť atmosféru hry, zatočenia, automatické zatočenia, zobrazovanie výhry, nastavenie výšky stávky a výherné línie:


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.