Hrajte zdarma Legend Of Hydra v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Legend Of Hydra v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Legend Of Hydra

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Legend Of Hydra a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 6
Riadky: 5
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Áno
Dátum vydania: 2021
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 20 €
Výherné línie: 15625
RTP: 96.48 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 250 000 €

Najlepšie kasína s hrou Legend Of Hydra


Recenzia Legend Of Hydra

Legend Of Hydra

Ide o zaujímavý automat s tematikou gréckej mytológie a bájnej postavy Hydra. Obsahuje symboly kráľovná, kráľ, bojovník, bojovníčka, fialový, zelený, červený, modrý, ružový a žltý kameň. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme zlatej koruny, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusového symbolu. Automat obsahuje aj bonusový symbol vo forme zlatá minca bonus. Naskladané symboly zlatej mince sa zobrazujú na všetkých valcoch. Ak hráč vytočí 3 bonusové symboly, získava bonusové hry Mighty Hydra (12 až 50 free spinov). Automat obsahuje aj špeciálnu funkciu power zones. Akýkoľvek symbol okrem wild a bonusového symbolu sa môže ukázať ako nabitý symbol so žltou žiarou okolo a vytvoriť polia power zones ohnivé štvorce. Power zones sa spájajú horizontálne a vertikálne. Tento automat obsahuje aj funkciu hydra (tyrkysová, fialová, modrá, červená), ktoré môžu pridať wild symboly na valce, extra power zones alebo násobitele výhry. Automat je 6-valcový s 5 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2021. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 20 €. Počet výherných línií je 15625. RTP je 96.48 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 250 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.