Hrajte zdarma Lotto Madness v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Lotto Madness v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Lotto Madness

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Lotto Madness a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Áno
Dátum vydania: 2020
Minimálna stávka: 0.01 €
Maximálna stávka: 80 €
Výherné línie: 20
RTP: 97.06 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 483 900 €

Najlepšie kasína s hrou Lotto Madness


Recenzia Lotto Madness

Lotto Madness

Ide o zaujímavý automat s tematikou populárnej lotériovej hry lotto. Obsahuje symboly loptičiek s číslami 6, 7, 8, 9, 10, balík peňazí, šampanské s pohármi a tvár postavy. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme lotto lístka, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusových symbolov dolár a bonus. Ak hráč vytočí aspoň 2 wild symboly, získava samostatnú vyššiu výhru. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme doláru. Ak hráč vytočí 3, 4 alebo 5 scatter symbolov, jeho výhra sa násobí 5, 10 alebo 50 krát. Automat obsahuje aj špeciálny symbol bonus, ktorý sa objavuje na valcoch 1 a 5 a ak sa objaví na týchto valcoch naraz, spustí sa bonusová hra crazy wheel bonus, ktorou hráč môže získať free spiny zdarma (3 až 20 spinov) a rôzne násobitele výhry (2 až 10 násobok). Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2020. Minimálna stávka je 0.01 €. Maximálna stávka je 80 €. Počet výherných línií je 20. RTP je 97.06 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 483 900 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.