Hrajte zdarma Maji Wilds v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Maji Wilds v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Maji Wilds

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Maji Wilds a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 4
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Nie
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Nie
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2020
Minimálna stávka: 0.5 €
Maximálna stávka: 100 €
Výherné línie: 50
RTP: 95.25 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 379 730 €

Najlepšie kasína s hrou Maji Wilds


Recenzia Maji Wilds

Maji Wilds

Ide o zaujímavý automat s čarodejníckou tematikou močiaru a zvierat. Obsahuje symboly krokodíl, čarodejnica, šaman, jed vo fľaške, ľudská lebka, lebka bizóna a kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje wild symboly - normálny, zlý duch, had, scvrknutá hlava a voodoo bábika. Normálny wild symbol vo forme karty wild môže nahradiť akýkoľvek iný symbol. Wild symbol zlý duch premení náhodne symboly na valcoch na symbol zlý duch. Had wild sa plazí po valcoch a premení všetky symboly, po ktorých sa plazil na symbol had. Woodoo bábika sa dokáže uzamknúť na pozícií 5 špendlíkmi a po každom spine sa stratí jeden špendlík a potom po strate všetkých špendlíkov následne zmizne. Scvrknutá hlava sa uzamkne na svojej pozícií a násobí výhry. Automat je 5-valcový s 4 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia nie je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma nie sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2020. Minimálna stávka je 0.5 €. Maximálna stávka je 100 €. Počet výherných línií je 50. RTP je 95.25 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 379 730 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.