Hrajte zdarma Retro Wheels v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Retro Wheels v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Retro Wheels

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Retro Wheels a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Kajot
Valce: 5
Riadky: 4
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Nie
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Nie
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Áno
Dátum vydania: 2021
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 100 €
Výherné línie: 50
RTP: 98 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 500 000 €

Najlepšie kasína s hrou Retro Wheels


Recenzia Retro Wheels

Retro Wheels

Retro hra s retro grafikou, ktorý ale ponúka vysokú výhernosť pre hráčov. Automat je 5-valcový s 4 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Kajot. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia nie je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat nemá funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2021. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 100 €. Počet výherných línií je 50. RTP je 98 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 500 000 €.

Vo video ukážke priebehu hry na automate Retro Wheels je vidieť atmosféru hry, zatočenia, automatické zatočenia, zobrazovanie výhry, nastavenie výšky stávky a výherné línie:


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom Youtube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na Twitteri a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Môžete v nich hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.