Hrajte zdarma Sacred Stones v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Sacred Stones v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Sacred Stones

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Sacred Stones a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Nie
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2020
Minimálna stávka: 0.2 €
Maximálna stávka: 400 €
Výherné línie: 20
RTP: 96.15 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 477 780 €

Najlepšie kasína s hrou Sacred Stones


Recenzia Sacred Stones

Sacred Stones

Ide o zaujímavý automat s tematikou drahých kameňov a diamantov. Obsahuje symboly oranžový, ružový, fialový, červený, modrý, zelený, žltý a tyrkysový kameň. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme sivého kameňa s písmenom W, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol. Wild symbol sa nachádza iba na valcoch 2, 3 a 4. Všetky symboly, ktoré sú súčasťou výhernej kombinácie sa následne odstránia zo svojich pozícií a na ich miesto budú padať nové symboly z vyšších pozícií, čím sa môžu vytvoriť nové výherné kombinácie. Tento automat obsahuje aj špeciálnu funkciu kamenný stĺp, ktorý je vedľa herného poľa a vysvieti sa po každej vyhernej kombinácií. Ak hráč dosiahne aspoń 5 výherených vĺn po sebe, spustí sa bonusová hra s free spinmi zdarma (5 až 50 free spinov). Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia nie je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2020. Minimálna stávka je 0.2 €. Maximálna stávka je 400 €. Počet výherných línií je 20. RTP je 96.15 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 477 780 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.