Hrajte zdarma Shields Of Rome v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Shields Of Rome v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Shields Of Rome

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Shields Of Rome a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 4
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2021
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 600 €
Výherné línie: 40
RTP: 95.2 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 252 060 €

Najlepšie kasína s hrou Shields Of Rome


Recenzia Shields Of Rome

Shields Of Rome

Ide o zaujímavý automat s rímskou tematikou gladiátorov. Obsahuje symboly gladiátor, helma, brnenie, meč, kalich, mapa a kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme zlatý orol, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem symbolu katapult a červený štít. Automat obsahuje špeciálnu funkciu wild fire, ktorá sa aktivuje po každom 10 platenom točení. Ak sa zobrazí počas týchto točení symbol červený štít, označí sa ohňom. Všetky symboly označené ohňom z predchadzajúcich 9 točení sa premenia na symbol zlatý orol. Tento automat obsahuje aj bonusový symbol vo forme katapult. Ak hráč vytočí 3 symboly katapult na valcoch 2 až 4, získava hry zdarma. Hráč si v tomto automate môže kúpiť aj platenú funkciu great war s ďalšími výhodnými ponukami. Automat je 5-valcový s 4 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2021. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 600 €. Počet výherných línií je 40. RTP je 95.2 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 252 060 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.