Hrajte zdarma Super Amazons 2 v demo móde
Demo teraz nie je dostupné.
Zahrajte si Super Amazons 2 rovno v kasíne s bonusom.
Chcem hrať Super Amazons 2 v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat
Super Amazons 2
Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Super Amazons 2 a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze, porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.
| Výrobca hry: | Tech4Bet |
|---|---|
| Valce: | 5 |
| Riadky: | 4 |
| Progresívny jackpot: |
|
| Bonusová funkcia: |
|
| Wild symbol: |
|
| Zatočenia zdarma: |
|
|---|---|
| Automatické hranie: |
|
| Funkcia rýchleho točenia: |
|
| Funkcia Double: |
|
| Nastaviteľné výherné línie: |
|
| Dátum vydania: | 2022 |
| Minimálna stávka: | 1 € |
|---|---|
| Maximálna stávka: | 100 € |
| Výherné línie: | 20 |
| RTP: | 96 % |
| Maximálna výhra (na 1 spin): | 100 000 € |
Bonus mesiaca
august 2026Naša redakcia pre vás pripravila exkluzívny najlepší bonus pre aktuálne obdobie. Garant výberu: Kristína Špačková
500 spinov bez rizika: poistka straty až do 250 €
- ✅ Vybraná ponuka pre august 2026
- ✅ Overené naším tímom
- ✅ Aktivuje sa automaticky po prekliku
Zaujal ťa bonus mesiaca? Pošli ho ďalej — odkaz otvorí aktuálnu ponuku bonusov.
Najlepšie kasína s hrou Super Amazons 2
Recenzia Super Amazons 2
Hlboko v tropickom pralese, kde vládnu bojovníčky s lukom aj mečom, sa odohráva príbeh Super Amazons 2 — druhého dielu série slovenského výrobcu Tech4Bet. Grafika stavia na sýtej zelenej džungli, zlatých ornamentoch a ženských bojovníckych postavách, ktoré dodávajú hre exotický nádych bez zbytočného gýča. Zvukové efekty aj tempo animácií pôsobia svižne, takže atmosféra dobrodružstva sa drží počas celého hrania a nesplošťuje sa po pár otočeniach.
Valce majú rozmer 5×4 a výhry vznikajú na dvadsiatich pevne daných spôsoboch, takže hráč sa nemusí trápiť s nastavovaním línií a môže sa sústrediť na dianie na obrazovke. Popri klasických kartových hodnotách nižšej kategórie sa objavujú aj postavy zo sveta Amazoniek, ktoré nesú vyššie výplaty a dotvárajú vizuálny príbeh hry. Wild dokáže zaskočiť za bežné symboly a poskladať kombináciu tam, kde by inak chýbal jeden kúsok, čím funguje ako tichý pomocník v základnej hre. Free spiny aj samostatná bonusová hra sú súčasťou výbavy, takže po sérii základných otočení môže prísť aj výraznejšia epizóda s vyšším potenciálom — práve táto dvojica funkcií dodáva hre druhú rýchlosť, ktorú by holé otáčanie valcov samo osebe neponúkalo.
Kombinácia stredne veľkej mriežky, pevného počtu línií a pomerne veľkého rozpätia medzi stávkou a uvádzanou stropovou výhrou naznačuje sklon k vyššej volatilite — výplaty nemusia chodiť na každé otočenie, zato keď sa spustí bonus, dokážu prekvapiť intenzitou. RTP na úrovni 96,00 % sa drží nad hodnotou, na ktorú je katalóg zvyknutý, aj nad priemerom, ktorý si drží samotný Tech4Bet, čo z automatu robí solídnu voľbu z hľadiska dlhodobej návratnosti. Medzi slovenskými hráčmi patria tematické dobrodružné automaty k obľúbeným, pretože ponúkajú viac než len opakovanie rovnakého vzorca a dokážu udržať pozornosť dlhšie než strohé ovocné klasiky.
Hra sadne tým, čo majú radi výpravnú tému a nevadí im čakať na väčší moment namiesto neustáleho kvapkania drobných výhier. Progresívny jackpot ani funkcia gamble na zdvojnásobenie tu chýbajú, takže celý potenciál stojí najmä na free spinoch a bonusovej hre — treba s tým počítať pri nastavovaní očakávaní. Skôr než nasadíte reálne peniaze, oplatí sa vyskúšať bezplatné demo a nastaviť si stávku podľa toho, koľko otočení chcete pokojne zvládnuť bez väčšieho zásahu do rozpočtu. Automat má byť predovšetkým zábavou a spríjemnením voľného času, nie plánom na zárobok, a patrí výhradne plnoletým hráčom, ktorí si dopredu určia rozumný limit.
Časté otázky o hre Super Amazons 2
Dá sa Super Amazons 2 hrať zadarmo?
Áno. Demo verziu hry Super Amazons 2 spustíš priamo na tejto stránke — bez registrácie, bez sťahovania a bez vkladu. Točíš o virtuálne kredity, takže neriskuješ vlastné peniaze.
Aké RTP má automat Super Amazons 2?
RTP (návratnosť hráčovi) hry Super Amazons 2 je 96,00 %, čo zodpovedá bežnému priemeru automatov (~96 %). Ide o dlhodobú štatistickú hodnotu z parametrov výrobcu — výsledok krátkej hry nepredpovedá.
Koľko sa dá v hre Super Amazons 2 vyhrať?
Maximálna výhra z jedného zatočenia je 100 000 €, čo je až 1 000-násobok najvyššej stávky. Stávku si nastavíš od 1,00 € do 100,00 €.
Kde si zahrám Super Amazons 2 o skutočné peniaze?
Hru Super Amazons 2 nájdeš v ponuke 6 licencovaných slovenských kasín z nášho rebríčka — konkrétne značky aj s ich vstupným bonusom uvádzame v zozname vyššie. Hranie o peniaze je určené len osobám starším ako 18 rokov.
Funguje demo Super Amazons 2 aj na mobile?
Áno, demo beží priamo v prehliadači na mobile, tablete aj počítači. Nič neinštaluješ — stačí kliknúť na tlačidlo Hrať zadarmo.
Zaujal ťa tento automat? Pošli hru ďalej — odkaz otvorí demo priamo v prehliadači.
💬 Komentáre a skúsenosti (0)
Zatiaľ žiadne komentáre. Napíšte prvý.