Hrajte zdarma Supreme Hot v demo móde

Supreme Hot – prvá obrazovka automatu
Načítavame demo hru…

Chcem hrať Supreme Hot v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Supreme Hot

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Supreme Hot a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze, porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Amusnet
Valce: 3
Riadky: 3
Progresívny jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Nie
Wild symbol: Nie
Zatočenia zdarma: Nie
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2023
Minimálna stávka: 0.05 €
Maximálna stávka: 1000 €
Výherné línie: 27
RTP: 96.24 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 108 000 €

Bonus mesiaca

august 2026

Naša redakcia pre vás pripravila exkluzívny najlepší bonus pre aktuálne obdobie. Garant výberu: Kristína Špačková

⭐ BONUS MESIACA

500 spinov bez rizika: poistka straty až do 250 €

Online kasíno: Sazka Hry Typ bonusu: Kasíno bonus po registrácii
🎰 Nastav si stávku 0,50 € a roztoč 500 spinov (spolu max. 250 €) – ideálne na rýchly test, či ti to sadne. 🛡️ Ak po dohraní skončíš v mínuse, vrátia ti čistú stratu; ak trafíš plus, výhra je tvoja. ✨ Všetko platí podľa podmienok bonusu.
  • ✅ Vybraná ponuka pre august 2026
  • ✅ Overené naším tímom
  • ✅ Aktivuje sa automaticky po prekliku
ZÍSKAŤ BONUS PRESKÚMAŤ BONUS
🎯 Vybrané podľa aktuálnych podmienok bonusu
✅ Overené naším tímom
🛡️ Podmienky si pred aktiváciou vždy skontrolujte
⭐ Dostupné cez slovenskekasina.sk

Najlepšie kasína s hrou Supreme Hot


Recenzia Supreme Hot

Supreme Hot

Bez wildu, bez voľných zatočení a bez bonusovej hry - Supreme Hot od bulharského Amusnetu (staršie ročníky poznajú výrobcu skôr pod menom EGT Interactive) sa zámerne vracia k najjednoduchšej podobe výherného automatu. Malá mriežka s tromi valcami a tromi radmi pôsobí takmer minimalisticky, no práve to je pri tomto type hry zámer, nie nedostatok - ide o štýl, ktorý má na Slovensku dlhú tradíciu ešte spred éry moderných video slotov. Rýchlosť a jednoduchosť sú tu hlavnou pridanou hodnotou, nie okázalé animácie či rozvetvené bonusové obrazovky.

Klasické ovocné symboly - čerešňa, jablko, marhuľa, hrozno - dopĺňajú zvon, sedmička, označenie BAR a dvojica symbolov hviezdy a dolára na vyšších priečkach. Farby sú sýte a kontrastné, presne v duchu automatov, ktoré hráči poznajú z výherných hál spred pár desaťročí. Výhry sa počítajú na dvadsiatich siedmich pevne daných spôsoboch naprieč susediacimi valcami, takže hráč sa nemusí trápiť s nastavovaním línií ani so zložitou výplatnou tabuľkou. Jediným špeciálnym zvratom je situácia, keď celú mriežku vyplní deväť rovnakých ovocných symbolov naraz - vtedy sa výsledná výhra zdvojnásobí. Žiadny wild symbol tu kombinácie nedopĺňa a chýba aj samostatná bonusová hra, hra stavia čisto na základnom mechanizme otáčania a na tomto jedinom zvláštnom pravidle plného poľa. Stávka sa dá nastaviť od piatich centov až po tisíc eur, čo pokrýva rozpočty naprieč celým spektrom hráčov.

Malá mriežka spolu s absenciou bonusových funkcií zvyčajne znamená nižšiu až strednú volatilitu - výhry prichádzajú relatívne pravidelne, aj keď v miernejších sumách. RTP na úrovni 96,24 % je pritom nad bežným priemerom katalógu, čo pri takto jednoduchej hre poteší a čiastočne vyvažuje absenciu bonusových kôl. Ide o typický príklad automatu, po ktorom siahajú predovšetkým hráči hľadajúci rýchle, nekomplikované zatočenia bez učenia sa pravidiel - medzi slovenskými hráčmi patria podobné retro tituly dlhodobo k prvej voľbe pre návrat k jednoduchosti po zložitejších moderných slotoch. Rýchle točenie a autoplay navyše umožňujú odohrať veľa kôl za krátky čas, čo treba brať do úvahy pri plánovaní rozpočtu na sedenie.

Chýbajúce free spiny a bonusová hra môžu byť pre niektorých hráčov mínusom, no pre fanúšika čistej klasiky ide skôr o definíciu žánru než o nedostatok. Rozpätie stávky od pár centov po vysoké sumy umožňuje prispôsobiť si hru takmer akémukoľvek rozpočtu, od opatrného sedenia až po výraznejšie vklady. K výhodám patrí rýchle, zrozumiteľné tempo bez čakania na animácie, k nevýhodám absencia väčších bonusových zvratov. Ako vždy platí, že aj pri takejto nenáročnej hre sa oplatí vopred si stanoviť limit a brať zatočenia ako zábavu, nie ako spôsob, ako si privyrobiť.

Porovnaj Supreme Hot s iným automatom

Vyber si hru od výrobcu Amusnet a porovnaj kľúčové parametre vedľa seba. Zelenou označujeme v každom riadku výhodnejšiu hodnotu.

Parameter Supreme HotAmusnet 100 Golden Coins Amusnet
Návratnosť (RTP) 96,24 % 96,31 %
Volatilita nízka stredná
Max. výhra (1 spin) 108 000 € 1 600 000 €
Min. stávka 0,05 € 1,00 €
Valce × riadky 3 × 3 5 × 4
Výherné línie 27 100
Free spiny ✕ nie ✕ nie
Wild symbol ✕ nie ✓ áno
Bonusová hra ✕ nie ✓ áno
Jackpot ✕ nie ✕ nie

Časté otázky o hre Supreme Hot

Dá sa Supreme Hot hrať zadarmo?

Áno. Demo verziu hry Supreme Hot spustíš priamo na tejto stránke — bez registrácie, bez sťahovania a bez vkladu. Točíš o virtuálne kredity, takže neriskuješ vlastné peniaze.

Aké RTP má automat Supreme Hot?

RTP (návratnosť hráčovi) hry Supreme Hot je 96,24 %, čo je nad bežným priemerom automatov (~96 %). Ide o dlhodobú štatistickú hodnotu z parametrov výrobcu — výsledok krátkej hry nepredpovedá.

Koľko sa dá v hre Supreme Hot vyhrať?

Maximálna výhra z jedného zatočenia je 108 000 €, čo je až 108-násobok najvyššej stávky. Stávku si nastavíš od 0,05 € do 1 000,00 €.

Kde si zahrám Supreme Hot o skutočné peniaze?

Hru Supreme Hot nájdeš v ponuke 5 licencovaných slovenských kasín z nášho rebríčka — konkrétne značky aj s ich vstupným bonusom uvádzame v zozname vyššie. Hranie o peniaze je určené len osobám starším ako 18 rokov.

Funguje demo Supreme Hot aj na mobile?

Áno, demo beží priamo v prehliadači na mobile, tablete aj počítači. Nič neinštaluješ — stačí kliknúť na tlačidlo Hrať zadarmo.

💬 Komentáre a skúsenosti (0)

Zatiaľ žiadne komentáre. Napíšte prvý.

Pridať komentár

2–60 znakov 10–2 000 znakov

Bez odkazov a osobných údajov; komentáre schvaľuje redakcia.

Odoslaním komentára súhlasíte so zverejnením mena a textu. Viac v zásadách ochrany údajov.