Tipy na výhru v rulete

Chcete vedieť ako vyhrať v kasíne? Ako zarobiť na rulete? Nižšie Vám predstavíme niekoľko zaujímavých tipov. Najprv Vás však musíme varovať, že hraním hazardných hier môže vzniknúť závislosť a Vaša výhra závisí vo veľkej miere na šťastí. Pomocou uvedených tipov ako oklamať kasíno svoju šancu na výhru môžete poistiť alebo zvýšiť.

Využitie vstupného bonusu

Ako uvádza naša podstránka bonusy, kasína na Slovensku ponúkajú pri registrácií, alebo prvom vklade bonus v rôznej výške. Podmienkou vyplatenia daného bonusu v hotovosti je „pretočenie“ (prestávkovanie) daného bonusu v určitej výške. To je dobré dosiahnuť tým, že budete stávkovať s minimálnym rizikom. Pri rulete je tak vhodné staviť všetky čísla okrem jedného. Tým pádom máte šance na výhru 35/37 tj. 94,59%. V prípade, že nechcete riskovať, môžete vsadiť na všetky čísla, ale nesmiete zabudnúť na nulu. Takto trochu prerobíte, ale znižujete potenciálnu stratu a hráte na istotu. Vstupný bonus pretočíte a môžete si ho nechať vyplatiť na účet. Dôkladne si predtým doporučujeme preštudovať podmienky vstupného/registračného bonusu a podmienky pretočenia.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.

Stávka na farbu, istá výhra

Pokiaľ máte väčší rozpočet, ktorý môžete investovať, je takmer istá výhra formou znásobovania stávok na farbu. Je nepravdepodobné, že rovnaká farba bude padať donekonečna. Napríklad chcem vyhrať 3 € a vsadím na čiernu farbu. Keď vyhrám, vsadil som 3 € a vyhral 6 €, čistý zisk 3 €. Pokiaľ nevyhrám, vsadím dvojnásobok, čiže 6 € na čiernu. Vsadil som spolu 9 EUR a keď vyhrám, mám 12 €, čistý zisk 3 €. Keď prehrám, vsadím 12 € na čiernu a prestávkoval som 21 € a výhra bude 24 €. Čím ďalej, tým viac sa znižuje šanca, že padne červená farba.

Vstupný bonus Použitie skaut kódu pri registrácií: AFF1160 odomyká nasledovné bonusy po registrácií: BONUS BEZ VKLADU: 75 FREE SPINOV na Berry Berry Bonanza automate. Voľná športová stávka 3 €. Prvá športová stávka do výšky 50 € bez rizika. Po prvom vklade: Vstupný bonus vo výške 100 % prvého vkladu až do 10 000 € a ďalších 250 FREE SPINOV.