Tipy na výhru v rulete

Chcete vedieť ako vyhrať v kasíne? Ako zarobiť na rulete? Nižšie Vám predstavíme niekoľko zaujímavých tipov. Najprv Vás však musíme varovať, že hraním hazardných hier môže vzniknúť závislosť a Vaša výhra závisí vo veľkej miere na šťastí. Pomocou uvedených tipov ako oklamať kasíno svoju šancu na výhru môžete poistiť alebo zvýšiť.

Využitie vstupného bonusu

Ako uvádza naša podstránka bonusy, kasína na Slovensku ponúkajú pri registrácií, alebo prvom vklade bonus v rôznej výške. Podmienkou vyplatenia daného bonusu v hotovosti je „pretočenie“ (prestávkovanie) daného bonusu v určitej výške. To je dobré dosiahnuť tým, že budete stávkovať s minimálnym rizikom. Pri rulete je tak vhodné staviť všetky čísla okrem jedného. Tým pádom máte šance na výhru 35/37 tj. 94,59%. V prípade, že nechcete riskovať, môžete vsadiť na všetky čísla, ale nesmiete zabudnúť na nulu. Takto trochu prerobíte, ale znižujete potenciálnu stratu a hráte na istotu. Vstupný bonus pretočíte a môžete si ho nechať vyplatiť na účet. Dôkladne si predtým doporučujeme preštudovať podmienky vstupného/registračného bonusu a podmienky pretočenia.

Stávka na farbu, istá výhra

Pokiaľ máte väčší rozpočet, ktorý môžete investovať, je takmer istá výhra formou znásobovania stávok na farbu. Je nepravdepodobné, že rovnaká farba bude padať donekonečna. Napríklad chcem vyhrať 3 € a vsadím na čiernu farbu. Keď vyhrám, vsadil som 3 € a vyhral 6 €, čistý zisk 3 €. Pokiaľ nevyhrám, vsadím dvojnásobok, čiže 6 € na čiernu. Vsadil som spolu 9 EUR a keď vyhrám, mám 12 €, čistý zisk 3 €. Keď prehrám, vsadím 12 € na čiernu a prestávkoval som 21 € a výhra bude 24 €. Čím ďalej, tým viac sa znižuje šanca, že padne červená farba.

Vstupný bonus Použitie skaut kódu pri registrácií: AFF1160 odomyká nasledovné bonusy po registrácií: BONUS BEZ VKLADU: 75 FREE SPINOV na Berry Berry Bonanza automate zadarmo. Voľná športová stávka 3 €. Prvá športová stávka do výšky 50 € bez rizika. Po prvom vklade: Vstupný bonus vo výške 100 % prvého vkladu až do 7 000 € a ďalších 250 FREE SPINOV