Hrajte zdarma Ways Of The Phoenix v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Ways Of The Phoenix v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Ways Of The Phoenix

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Ways Of The Phoenix a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 5
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2020
Minimálna stávka: 0.25 €
Maximálna stávka: 25 €
Výherné línie: 3125
RTP: 95.98 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 512 040 €

Najlepšie kasína s hrou Ways Of The Phoenix


Recenzia Ways Of The Phoenix

Ways Of The Phoenix

Ide o zaujímavý automat s rozprávkovou tematikou vtáka ohniváka fénixa. Obsahuje symboly fénix, bubon, drak, mince, zvitok a rôzne farebné drahokamy. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme dračieho pazúra, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusového scatter symbolu. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme jing jang s názvom scatter. Ak hráč vytočí aspoň 3 bonusové symboly, spustia sa bonusové hry zdarma Phoenix and Dragon. Automat obsahuje aj špeciálnu funkciu rising kingdom. Súprava valcov obsahuje odomykateľné úrovne. Ak hráč vyhrá v hre, dôjde k odomknutiu ďalšej úrovne zo šiestich a rozmrazeniu zamrznutého symbolu. Automat je 5-valcový s 5 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2020. Minimálna stávka je 0.25 €. Maximálna stávka je 25 €. Počet výherných línií je 3125. RTP je 95.98 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 512 040 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.