Hrajte zdarma Wild West Wilds v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Wild West Wilds v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Wild West Wilds

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Wild West Wilds a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Playtech
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2021
Minimálna stávka: 0.05 €
Maximálna stávka: 50 €
Výherné línie: 25
RTP: 96.14 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 334 720 €

Najlepšie kasína s hrou Wild West Wilds


Recenzia Wild West Wilds

Wild West Wilds

Ide o zaujímavý automat s tematikou divokého západu. Obsahuje symboly šerif, kurtizána, strelec, strelkyňa a kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje 2 wild symboly vo forme nápisu wild a zlatého lepkavého wild odznaku. Nápis wild je normálny wild symbol, ktorý sa zobrazuje v základnej hre, vo funkcii opakovaných točení a v bonusovej hre a zlatý odznak v hrách mimo základnej hry. Wild symboly nahrádzajú všetky ostatné symboly okrem scatter symbolu. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme revolveru. Ak hráč vytočí 2 bonusové scatter symboly na valcoch 3, 4 a 5 spustí sa funkcia opakované točenie, ak vytočí 3 scatter symboly na rovnakých valcoch, spustí sa funkcia bonusovej hry zdarma. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Playtech. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2021. Minimálna stávka je 0.05 €. Maximálna stávka je 50 €. Počet výherných línií je 25. RTP je 96.14 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 334 720 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.