Hrajte zdarma 81 Double v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať 81 Double v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

81 Double

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu 81 Double a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Casimi Gaming
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Áno
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2023
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 100 €
Výherné línie: 81
RTP: 96 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 100 000 €

Najlepšie kasína s hrou 81 Double


Recenzia 81 Double

81 Double

Ide o ovocný automat v kombinácií s kartovými symbolmi. Obsahuje symboly čerešne, melóny, citróny, jablko, hviezdy či trojlístok. Tento automat má wild symbol vo forme nápisu sticky wild, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol pri výhernej línií. Ak sa objaví wild symbol na valcoch, wild symbol sa uzamkne a nasleduje respin. Ak sa wild symbol vo výhernej kombinácií objaví 1, 2 alebo 3x, výhra sa násobí 2x, 4x alebo 6x. Tento automat obsahuje aj bonusový mystery symbol, ktorý sa objavuje na stredných valcoch 2, 3 a 4 a násobí výhru hráča 1 až 15 násobkom vkladu. Okrem toho, tento automat obsahuje aj funkciu gamble, ktorá umožňuje dostať sa do bonusovej hry a zdvojnásobiť výhru zo základnej hry. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Casimi Gaming. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2023. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 100 €. Počet výherných línií je 81. RTP je 96 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 100 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.