Hrajte zdarma 81 Frutas Grandes v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať 81 Frutas Grandes v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

81 Frutas Grandes

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu 81 Frutas Grandes a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Tom Horn
Valce: 4
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Nie
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Nie
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Áno
Dátum vydania: 2022
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 100 €
Výherné línie: 81
RTP: 95.12 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 100 000 €

Najlepšie kasína s hrou 81 Frutas Grandes


Recenzia 81 Frutas Grandes

81 Frutas Grandes

Ide o zaujímavý automat s ovocnou tematikou. Obsahuje symboly melón, slivka, hrozno, pomaranč, citrón, čerešne, zvonček a sedmička. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme symbolu 81 wild, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol. Ak hráč vo výhernej línií vytočí 1, 2 alebo 3 wild symboly, výhra sa násobí 2, 4 alebo 8x. Automat je 4-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Tom Horn. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia nie je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma nie sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2022. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 100 €. Počet výherných línií je 81. RTP je 95.12 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 100 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.