Hrajte zdarma Blood Revival v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Blood Revival v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Blood Revival

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Blood Revival a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Apollo Games
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2019
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 500 €
Výherné línie: 20
RTP: 95 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 125 000 €

Najlepšie kasína s hrou Blood Revival


Recenzia Blood Revival

Blood Revival

Tento výherný automat je update automatu blood a obsahuje hororové prvky a ako už aj názov napovedá ide o strašidelnú tému hry. Nachádzajú sa tu symboly rakiev, upírov, krížov, prepichnutých sŕdc, cesnaku či krvavá kaďa s mŕtvolami. Tento automat má aj wild symbol a to spomínanú kaďu s mŕtvolami, ktorá môže nahradiť akýkoľvek symbol pri výhernej kombinácií a zároveň násobí výhru dvakrát. Čiže pri 2 symboloch vo výhernej kombinácií je výhra vynásobená 4x, pri 3 symboloch 8x a pri 4 symboloch 16x, čo je veľmi atraktívna funkcia pre hráča. V hre sa nachádza aj bonusový scatter symbol socha. Pokiaľ sa vytočí 3,4 alebo 5 symbolov sochy v jednej hre kdekoľvek na valcoch, hráč získava bonus 10 voľných zatočení. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Apollo Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2019. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 500 €. Počet výherných línií je 20. RTP je 95%. Maximálna možná výhra je 125 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.