Hrajte zdarma Boofa v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Boofa v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Boofa

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Boofa a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Apollo Games
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2021
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 500 €
Výherné línie: 10
RTP: 99 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 250 000 €

Najlepšie kasína s hrou Boofa


Recenzia Boofa

Boofa

Tento výherný automat obsahuje tématiku starovekého Egypta a rieky Níl. Nachádzajú sa tu symboly sfingy, skarabeus, písmen, knihy a ďalších postáv. Tento automat obsahuje aj wild symbol kniha, ktorý nahrádza ostatné symboly pri výhernej línií a zároveň za 3 a viac symbolov knihy na valcoch v 1 hre, hráč obdrží bonus 10 voľných spinov. Na tomto automate sa nachádza aj bonusový scatter symbol vo forme sfingy a skarabeusa. Podmienkou však je, aby symboly boli zvýraznené svetlom alebo sa objavili na valcoch aspoň 3 symboly sfingy alebo 3 symboly skarabeusa. Po splnení podmienok pre symbol sfinga, sa hráč dostáva do bonusovej funkcie aset bonus, ktorá ma 2 úrovne a zobrazí sa koleso šťastia. Po roztočení kolesa šťastia v 1 úrovni môže hráč získať niektorú z 15 výhier (čo predstavuje 5 až 15 násobok stávky hráča) a v 2 úrovni sa výhra znova násobí 2 až 5x. Po splnení podmienok pre symbol skarabeusa, sa hráč dostáva do bonusovej funkcie scarab bonus, kde vyberie jedneho skarabeusa a môže obdržať výhru 15 až 25 násobok svojej stávky. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Apollo Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2021. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 500 €. Počet výherných línií je 10. RTP je 99 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 250 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.