Hrajte zdarma Candy Blitz Bombs v demo móde
Demo teraz nie je dostupné.
Zahrajte si Candy Blitz Bombs rovno v kasíne s bonusom.
Chcem hrať Candy Blitz Bombs v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat
Candy Blitz Bombs
Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Candy Blitz Bombs a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze, porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.
| Výrobca hry: | Pragmatic Play |
|---|---|
| Valce: | 6 |
| Riadky: | 5 |
| Progresívny jackpot: |
|
| Bonusová funkcia: |
|
| Wild symbol: |
|
| Zatočenia zdarma: |
|
|---|---|
| Automatické hranie: |
|
| Funkcia rýchleho točenia: |
|
| Funkcia Double: |
|
| Nastaviteľné výherné línie: |
|
| Dátum vydania: | 2024 |
| Minimálna stávka: | 0.2 € |
|---|---|
| Maximálna stávka: | 240 € |
| Výherné línie: | – – Hra nevypláca po pevných výherných líniách – výhry tu vznikajú zhlukmi symbolov (cluster pays) alebo systémom ways. |
| RTP: | 96.49 % |
| Maximálna výhra (na 1 spin): | 1 200 000 € |
Bonus mesiaca
august 2026Naša redakcia pre vás pripravila exkluzívny najlepší bonus pre aktuálne obdobie. Garant výberu: Kristína Špačková
500 spinov bez rizika: poistka straty až do 250 €
- ✅ Vybraná ponuka pre august 2026
- ✅ Overené naším tímom
- ✅ Aktivuje sa automaticky po prekliku
Zaujal ťa bonus mesiaca? Pošli ho ďalej — odkaz otvorí aktuálnu ponuku bonusov.
Najlepšie kasína s hrou Candy Blitz Bombs
Recenzia Candy Blitz Bombs
Farebné cukríky, padajúce bomby s násobiteľmi a mriežka bez klasických línií - taký je automat Candy Blitz Bombs od Pragmatic Play, ktorý nadväzuje na staršiu hru Candy Blitz a posúva cukríkovú tému smerom k agresívnejšej matematike aj výbušnejšej vizuálnej stránke.
Hra beží na šiestich valcoch s piatimi radmi, výhry však nepadajú na pevných líniách - platia takzvané scatter/cluster výhry, keď sa kdekoľvek na mriežke zíde dostatočný počet rovnakých symbolov. Po výhre víťazné symboly zmiznú a zhora dopadnú nové, takže jedno zatočenie dokáže spustiť reťaz kaskádových výplat. Divoký symbol hra neobsahuje, zato prináša špeciálne bombové symboly s násobiteľmi, ktoré sa počas kaskády pripočítavajú na samostatný multiplikačný pás. Voľné zatočenia sa spúšťajú scattermi a titul má aj bonusový režim vrátane možnosti priamej kúpy funkcie. Zdvojenie výhry ani progresívny jackpot k dispozícii nie sú. Stávka sa pohybuje od dvadsiatich centov po dvestoštyridsať eur, čo pri vysokej volatilite naznačuje širokú škálu rizika.
RTP 96,49 % je tesne nad bežným trhovým priemerom okolo 96 %, čo radí Candy Blitz Bombs medzi štedrejšie tituly z cukríkového žánru. Uvádzaná maximálna výhra pôsobí veľmi vysoko, berte ju len orientačne - pri kaskádovej mechanike s narastajúcim násobiteľom je rozptyl výsledkov výrazný.
- Silná stránka: RTP nad trhovým priemerom pri vysokej volatilite.
- Silná stránka: narastajúci multiplikačný pás dokáže výrazne zdvihnúť výhru počas kaskády.
- Slabšia stránka: chýba divoký symbol, gamble aj progresívny jackpot.
Hra sedí hráčovi, ktorý má rád cukríkové cluster automaty s kaskádami a nebojí sa vysokej volatility. Skúste najprv demo verziu - ide o zábavu s rozumným finančným stropom, nie o spôsob, ako si prilepšiť k príjmu.
Časté otázky o hre Candy Blitz Bombs
Dá sa Candy Blitz Bombs hrať zadarmo?
Áno. Demo verziu hry Candy Blitz Bombs spustíš priamo na tejto stránke — bez registrácie, bez sťahovania a bez vkladu. Točíš o virtuálne kredity, takže neriskuješ vlastné peniaze.
Aké RTP má automat Candy Blitz Bombs?
RTP (návratnosť hráčovi) hry Candy Blitz Bombs je 96,49 %, čo je nad bežným priemerom automatov (~96 %). Ide o dlhodobú štatistickú hodnotu z parametrov výrobcu — výsledok krátkej hry nepredpovedá.
Koľko sa dá v hre Candy Blitz Bombs vyhrať?
Maximálna výhra z jedného zatočenia je 1 200 000 €, čo je až 5 000-násobok najvyššej stávky. Stávku si nastavíš od 0,20 € do 240,00 €.
Kde si zahrám Candy Blitz Bombs o skutočné peniaze?
Hru Candy Blitz Bombs nájdeš v ponuke 6 licencovaných slovenských kasín z nášho rebríčka — konkrétne značky aj s ich vstupným bonusom uvádzame v zozname vyššie. Hranie o peniaze je určené len osobám starším ako 18 rokov.
Funguje demo Candy Blitz Bombs aj na mobile?
Áno, demo beží priamo v prehliadači na mobile, tablete aj počítači. Nič neinštaluješ — stačí kliknúť na tlačidlo Hrať zadarmo.
Zaujal ťa tento automat? Pošli hru ďalej — odkaz otvorí demo priamo v prehliadači.
💬 Komentáre a skúsenosti (0)
Zatiaľ žiadne komentáre. Napíšte prvý.