Hrajte zdarma Easter Fortune v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Easter Fortune v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Easter Fortune

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Easter Fortune a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Synot Games
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2022
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 1000 €
Výherné línie: 15
RTP: 96.04 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 500 000 €

Najlepšie kasína s hrou Easter Fortune


Recenzia Easter Fortune

Easter Fortune

Ide o zaujímavý vtipný automat s tematikou Veľkej Noci a jari. Obsahuje symboly králik, ovca, sliepka, kuriatko a kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme venca, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol okrem bonusových scatter symbolov motýľ, vajce a mešec. Za 3 wild symboly vedľa seba zľava, hráč získava samostatnú výhru. Ak je wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhra sa zdvonásobí. Tento automat obsahuje bonusové scatter symboly motýľ, vajce a mešec. Ak hráč vytočí 3 vajcia na 3, 4 a 5 valci, môže vyhrať 10 až 300 násobok stávky. Ak hráč vytočí 3 motýľe na 1, 2 a 3 valci, získava 10 free spinov zdarma. Za aspoň 3 scatter symboly mešec, hráč získava násobenú výhru. Tento automat obsahuje aj hru tzv. riziko. Hráč stlačí tlačidlo kartu, kde tipuje červenú alebo čiernu farbu. Ak sa mu podarí trafiť farbu vyžrebovanej karty prípadne má žolíka, zdvojnásobuje svoju výhru. Ak nie, vracia sa do základnej hry s valcami. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Synot Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2022. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 1000 €. Počet výherných línií je 15. RTP je 96.04 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 500 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.