Hrajte zdarma Fruity Square v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Fruity Square v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Fruity Square

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Fruity Square a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Casimi Gaming
Valce: 3
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Nie
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Nie
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Áno
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2022
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 100 €
Výherné línie: 7
RTP: 96 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 100 000 €

Najlepšie kasína s hrou Fruity Square


Recenzia Fruity Square

Fruity Square

Ide o ovocný automat doplnený o grafiku štvorcového ovocia. Obsahuje symboly dračie ovocie, kokos, jahoda, melón, slivka, kiwi, pomaranč či citrón v štvorcovom tvare. Tento automat má 2 wild symboly vo forme zelený štvorlístok a fialový štvorlístok, ktoré nahrádzajú akýkoľvek iný symbol pri výhernej línií. Zelený štvorlístok je možné vytočiť na 2 a 3 valci, pričom expanduje na celý valec a hráč získa respin, počas ktorého je švorlístok uzamknutý na svojej pozícií. Fialový štvorlístok je možné vytočiť len na 1 valci. Ak je tento fialový wild symbol súčasťou výhernej línie, výhru zdvojnásobí. Oba štvorlístky môžu vytvoriť aj zmiešanú výhernú líniu. Tento automat obsahuje aj špeciálnu funkciu plné pole, ktoré nastane, keď sa vytočí plné pole rovnakých symbolov. Následne sa objaví koleso šťastia, ktoré losuje čísla 2, 3, 4 alebo 5 a znásobuje výhru pre hráča. Okrem toho, tento automat obsahuje aj funkciu gamble, ktorá umožňuje dostať sa do bonusovej hry a zdvojnásobiť výhru zo základnej hry. Automat je 3-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Casimi Gaming. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia nie je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma nie sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2022. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 100 €. Počet výherných línií je 7. RTP je 96 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 100 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.