Hrajte zdarma Gangster World v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Gangster World v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Gangster World

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Gangster World a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Apollo Games
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2018
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 500 €
Výherné línie: 20
RTP: 94.6 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 250 000 €

Najlepšie kasína s hrou Gangster World


Recenzia Gangster World

Gangster World

Tento výherný automat je inšpirovaný motívmi gangov z čias prohibície alkoholu v Amerike. Nachádzajú sa tu symboly bedničiek s fľašami, gangstrov, brokovníc, peňazí, policajtov, písmená či autá. V tomto automate sa výrobca naozaj vyhral s prešperkovanými animáciami. Tento automat má aj wild symbol vo forme výstrelu z pištole, ktorá môže nahradiť akýkoľvek symbol okrem symbolu bonus pri výhernej kombinácií. Wild symbol násobí každú výhru 2x. Okrem toho tu nájdeme aj náhodný wild symbol, ktorý dokáže prejsť resp. prestrielať sa na inú pozíciu na valci. V hre sa nachádza aj bonusový scatter symbol vo forme auta. Pokiaľ sa vytočia 3 tieto symboly áut v jednej hre kdekoľvek na valcoch, hráč získava bonus 10 voľných zatočení. Pred týmito zatočeniami sa ešte spustí animácia automobilových pretekov, kde si hráč musí vybrať jednu z 3 únikových máp. Dobre zvolená úniková cesta môže hráčovi zabezpečiť ďalsie 3-5 free spiny alebo 10-50 násobok poslednej stávky. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Apollo Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2018. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 500 €. Počet výherných línií je 20. RTP je 94,6%. Maximálna možná výhra je 250 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.