Hrajte zdarma Legends Of The Colosseum v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Legends Of The Colosseum v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Legends Of The Colosseum

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Legends Of The Colosseum a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Synot Games
Valce: 6
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2023
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 50 €
Výherné línie: 86436
RTP: 96.12 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 500 000 €

Najlepšie kasína s hrou Legends Of The Colosseum


Recenzia Legends Of The Colosseum

Legends Of The Colosseum

Ide o zaujímavý automat s tematikou rímskeho kolosea a gladiátorských súbojov. Obsahuje symboly gladiátor, princezná, kôň, tiger, zlatá minca a kartové symboly písmen. Tento automat má wild symbol vo forme skrížené meče, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol okrem symbolov zlatá minca a koloseum. Za 6 wild symbolov sa vypláca samostatná vyššia výhra. Automat obsahuje aj mystery symbol vo forme otáznika, pričom pri spine sa všetky mystery symboly menia na náhodný jeden rovnaký symbol okrem symbolov mince a kolosea. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol koloseum. Ak hráč vytočí 4 scatter symboly hocikde na valcoch 2, 3, 4 a 5, získava bonusovú hru s počtom spinov podľa vytočenia na kolese šťastia od 5 do 14 spinov. Počas bonusovej hry hráč môže vytočiť symbol minca, ktorý umožňuje získať ďalšie free spiny. Tento automat obsahuje aj hru tzv. riziko. Hráč stlačí tlačidlo kartu, kde tipuje červenú alebo čiernu farbu. Ak sa mu podarí trafiť farbu vyžrebovanej karty prípadne má žolíka, zdvojnásobuje svoju výhru. Ak nie, vracia sa do základnej hry s valcami. Automat je 6-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Synot Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2023. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 50 €. Počet výherných línií je 86436. RTP je 96.12 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 500 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.