Hrajte zdarma Mad Mechanic Deluxe v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Mad Mechanic Deluxe v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Mad Mechanic Deluxe

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Mad Mechanic Deluxe a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Apollo Games
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2018
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 500 €
Výherné línie: 5
RTP: 95 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 200 000 €

Najlepšie kasína s hrou Mad Mechanic Deluxe


Recenzia Mad Mechanic Deluxe

Mad Mechanic Deluxe

Tento automat obsahuje tématiku steampunk, kde sa spájajú parné stroje a rôzne robotické predmety. Tento automat má aj wild symbol, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol okrem bonusového symbolu pri výhernej kombinácií. Okrem toho, ak nič nevyhráte, na valcoch sa môžu objaviť ďalšie náhodné wild symboly. Ide o shifting wild symbol, ktorý pri nevýhernej komibnácií ostáva na svojom mieste a v ďalších spinoch sa posúva stále o jedno políčko doľava, čím vlastne hráč získava free spiny. Ďalší wild symbol je random appear wild, ktorý pri nevýhernej kombinácií zmení niektoré symboly na wild, čím môže vzniknúť výherná kombinácia. Expanding wild symbol je ďalšia funkcia, kedy sa wild symbol roztiahne po celom valci. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol, ktorý odomyká voľné točenia zdarma. Pri 3,4 alebo 5 bonusových symboloch, ktoré padnú v jednej hre, hráč získa 10, 20 alebo 30 voľných zatočení. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Apollo Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2018. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 500 €. Počet výherných línií je 5. RTP je 95%. Maximálna možná výhra je 200 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.