Hrajte zdarma Mirror Shield v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Mirror Shield v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Mirror Shield

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Mirror Shield a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Synot Games
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2020
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 400 €
Výherné línie: 10
RTP: 94.82 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 464 600 €

Najlepšie kasína s hrou Mirror Shield


Recenzia Mirror Shield

Mirror Shield

Ide o zaujímavý automat s tematikou rytierov, kráľa Artuša a britským stredovekým prostredím. Obsahuje symboly kráľ Artuš, Merlin, Svätý Grál, Exkalibur či kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme štítu, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol okrem špeciálneho expandujúceho symbolu. Wild symboly dokáže vytvoriť vlastnú výhernú kombináciu a wild symbol je zároveň aj scatter symbolom. Ak hráč vytočí aspoň 3 wild/scatter symboly hocikde na valcoch, získava bonusovú hru 10 free spinov zdarma. Počas bonusovej hry sa špeciálny expandujúci symbol môže roztiahnuť po celých valcoch a zvyšuje šancu na výhru. Tento automat obsahuje aj hru tzv. riziko. Hráč stlačí tlačidlo kartu, kde tipuje červenú alebo čiernu farbu. Ak sa mu podarí trafiť farbu vyžrebovanej karty prípadne má žolíka, zdvojnásobuje svoju výhru. Ak nie, vracia sa do základnej hry s valcami. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Synot Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2020. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 400 €. Počet výherných línií je 10. RTP je 94.82 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 464 600 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.