Hrajte zdarma Occultum 81 v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Occultum 81 v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Occultum 81

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Occultum 81 a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Apollo Games
Valce: 4
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Nie
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2020
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 500 €
Výherné línie: 81
RTP: 97 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 170 000 €

Najlepšie kasína s hrou Occultum 81


Recenzia Occultum 81

Occultum 81

Tento výherný automat obsahuje tématiku kúziel a alchýmie. Nachádzajú sa tu symboly knihy, podkovy, lebky či čarovných fľaštičiek. Tento automat má aj 2 wild symboly prvý vo forme modrého kryštálu, ktorý nahrádza ostatné symboly okrem červeného wild symbolu a zároveň znásobuje výhru 2x. Druhý červený wild symbol nahrádza ostatné symboly okrem modrého symbolu wild. Na tomto automate sa nachádza aj špeciálna funkcia zvitok, ktorá dokáže spustiť tri druhy kúziel. Prvé je kúzlo vyvolanie, ktoré spúšťa kúzlo červené koleso šťastia, modré koleso šťastia alebo obe naraz. Tieto kolesa umožňujú získať ďalšie výhry zo stávky. Druhé je kúzlo triedenie, ktoré dokáže pri nevýhernej kombinácií pretriediť symboly náhodne do výhernej kombinácie. Tretie je kúzlo náhodných wildov, ktoré náhodne privolá modré alebo červené wildy na valcoch a vznikne tak výherná kombinácia. Automat je 4-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Apollo Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma nie sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2020. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 500 €. Počet výherných línií je 81. RTP je 97 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 170 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.