Hrajte zdarma Rot Stormo v demo móde

Rot Stormo – prvá obrazovka automatu
Načítavame demo hru…

Chcem hrať Rot Stormo v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Rot Stormo

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Rot Stormo a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze, porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Tom Horn
Valce: 5
Riadky: 4
Progresívny jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2023
Minimálna stávka: 0.5 €
Maximálna stávka: 50 €
Výherné línie: 40
RTP: 95.25 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 100 000 €

Bonus mesiaca

august 2026

Naša redakcia pre vás pripravila exkluzívny najlepší bonus pre aktuálne obdobie. Garant výberu: Kristína Špačková

⭐ BONUS MESIACA

500 spinov bez rizika: poistka straty až do 250 €

Online kasíno: Sazka Hry Typ bonusu: Kasíno bonus po registrácii
🎰 Nastav si stávku 0,50 € a roztoč 500 spinov (spolu max. 250 €) – ideálne na rýchly test, či ti to sadne. 🛡️ Ak po dohraní skončíš v mínuse, vrátia ti čistú stratu; ak trafíš plus, výhra je tvoja. ✨ Všetko platí podľa podmienok bonusu.
  • ✅ Vybraná ponuka pre august 2026
  • ✅ Overené naším tímom
  • ✅ Aktivuje sa automaticky po prekliku
ZÍSKAŤ BONUS PRESKÚMAŤ BONUS
🎯 Vybrané podľa aktuálnych podmienok bonusu
✅ Overené naším tímom
🛡️ Podmienky si pred aktiváciou vždy skontrolujte
⭐ Dostupné cez slovenskekasina.sk

Najlepšie kasína s hrou Rot Stormo


Recenzia Rot Stormo

Rot Stormo

Ovocná klasika sa tu stretáva s búrkovou dramaturgiou — Rot Stormo je automat od štúdia Tom Horn Gaming z roku 2023, ktorý známu ovocnú symboliku roztiahol na mriežku piatich valcov a štyroch radov so 40 pevnými výhernými líniami. Tom Horn Gaming má v portfóliu retro ovocné kúsky aj prepracovanejšie video automaty a tento titul stojí niekde na ich rozhraní: znaky a atmosféra pripomínajú kamenné herne, no vrstva funkcií patrí do modernejšej éry. Názov aj vizuálny sprievod odkazujú na motív búrky, ktorá visí nad rozžeravenými valcami, a rýchle, úderné tempo hru dobre vystihuje.

Na valcoch nájdete odstupňovanú ovocnú zostavu — najnižšie výplaty prinášajú čerešne, citrón, pomaranč, slivka a melón, stredné pásmo držia hrozno a zvon a na vrchole rebríčka trónia sedmičky. Výhry vznikajú klasicky, zľava po zhodných symboloch na aktívnych líniách, no skutočný charakter hre dodáva dvojica funkcií. Divoký symbol pristáva iba na troch prostredných valcoch a keď sa objaví, rozšíri sa cez celý stĺpec a zastúpi bežné znaky, čím dopĺňa kombinácie v jadre hracieho poľa. Výraznejšou mechanikou je zberateľský režim v štýle podržania a výhry: keď na plochu dopadne dostatok špeciálnych znakov Rot Stormo, naštartuje sa reťaz opakovaných zatočení. Nazbierané symboly ostávajú uzamknuté na svojich pozíciách a s každým čerstvo pristátym znakom sa počítadlo točení znovu nastaví na plný počet, takže reťaz beží ďalej, dokým sa plocha dopĺňa a hodnoty na uzamknutých políčkach sa sčítavajú. Podľa parametrov k výbave patria aj klasické free spiny; progresívny jackpot ani risková hra na zdvojenie výhry v ponuke nie sú.

Návratnosť sa drží pod bežnou úrovňou kategórie, čo v spojení s väčšou mriežkou, štyridsiatimi líniami a širokým odstupom medzi minimálnou stávkou a uvádzaným stropom naznačuje sklon k vyššej volatilite — dlhšie pokojnejšie úseky by mali vyvažovať silnejšie momenty práve v zberateľskom bonuse. Znamená to, že základná hra vie chvíľu iba tikať, kým celý zmysel sedenia sa neraz rozhodne až v uzamykacom režime. Medzi slovenskými hráčmi majú ovocné automaty s modernou nadstavbou stabilné publikum a Rot Stormo cieli presne naň: na priaznivcov klasiky, ktorým samotné točenie troch pásiem už nestačí a chcú k nemu pridanú vrstvu napätia.

Komu teda sadne? Ocení ho hráč, ktorý má rád ovocný základ, no túži po výraznejšej bonusovej dramaturgii a neodrádza ho kolísavejší priebeh; menej sadne tomu, kto vyhľadáva pokojné, rovnomerné výplaty. Než vložíte reálne peniaze, oplatí sa najprv vyskúšať bezplatné demo, preveriť si, ako znášate dlhšie série bez zásahu a veľkosť stávky nastaviť úmerne rozpočtu, nie chuti dobehnúť predošlé otočenie — pri vyššej volatilite je rozumnejšie točiť menšie sumy dlhšie než pár veľkých stávok nakrátko. A pamätajte, že takáto hra má zostať formou zábavy, nie spôsobom zárobku, s vopred stanoveným limitom a len ako plnoletí.

Porovnaj Rot Stormo s iným automatom

Vyber si hru od výrobcu Tom Horn a porovnaj kľúčové parametre vedľa seba. Zelenou označujeme v každom riadku výhodnejšiu hodnotu.

Parameter Rot StormoTom Horn 81 Vegas Magic Tom Horn
Návratnosť (RTP) 95,25 % 95,00 %
Volatilita stredná vysoká
Max. výhra (1 spin) 100 000 € 41 600 €
Min. stávka 0,50 € 0,20 €
Valce × riadky 5 × 4 4 × 3
Výherné línie 40 81
Free spiny ✓ áno ✕ nie
Wild symbol ✓ áno ✓ áno
Bonusová hra ✓ áno ✕ nie
Jackpot ✕ nie ✕ nie

Časté otázky o hre Rot Stormo

Dá sa Rot Stormo hrať zadarmo?

Áno. Demo verziu hry Rot Stormo spustíš priamo na tejto stránke — bez registrácie, bez sťahovania a bez vkladu. Točíš o virtuálne kredity, takže neriskuješ vlastné peniaze.

Aké RTP má automat Rot Stormo?

RTP (návratnosť hráčovi) hry Rot Stormo je 95,25 %, čo je pod bežným priemerom automatov (~96 %). Ide o dlhodobú štatistickú hodnotu z parametrov výrobcu — výsledok krátkej hry nepredpovedá.

Koľko sa dá v hre Rot Stormo vyhrať?

Maximálna výhra z jedného zatočenia je 100 000 €, čo je až 2 000-násobok najvyššej stávky. Stávku si nastavíš od 0,50 € do 50,00 €.

Kde si zahrám Rot Stormo o skutočné peniaze?

Hru Rot Stormo nájdeš v ponuke 3 licencovaných slovenských kasín z nášho rebríčka — konkrétne značky aj s ich vstupným bonusom uvádzame v zozname vyššie. Hranie o peniaze je určené len osobám starším ako 18 rokov.

Funguje demo Rot Stormo aj na mobile?

Áno, demo beží priamo v prehliadači na mobile, tablete aj počítači. Nič neinštaluješ — stačí kliknúť na tlačidlo Hrať zadarmo.

💬 Komentáre a skúsenosti (0)

Zatiaľ žiadne komentáre. Napíšte prvý.

Pridať komentár

2–60 znakov 10–2 000 znakov

Bez odkazov a osobných údajov; komentáre schvaľuje redakcia.

Odoslaním komentára súhlasíte so zverejnením mena a textu. Viac v zásadách ochrany údajov.