Hrajte zdarma Slot Birds 81 v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Slot Birds 81 v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Slot Birds 81

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Slot Birds 81 a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Apollo Games
Valce: 4
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2020
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 500 €
Výherné línie: 81
RTP: 97 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 160 000 €

Najlepšie kasína s hrou Slot Birds 81


Recenzia Slot Birds 81

Slot Birds 81

Populárny vtáči ovocný automat. Ide o tématiku veselých farebných vtákov. Obsahuje symboly rôznych kreslených vtipných vtákov. Automat je 4-valcový s 3 riadkami. Tento automat má k dispozícií aj wild symbol a scatter symbol. Wild symbol nahrádza akýkoľvek iný symbol v prípade možnej výhernej kombinácie. Okrem toho ak nedôjde k výhernej kombinácií na valcoch, z wild symbolu môžu vyletieť vtáky na viacero symbolov a zmeniť tieto pôvodné symboly na wild. Scatter mystery symbol umožňuje získať náhodnú výhru ak sa zobrazí na obrazovke aspoň 3 krát. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Apollo Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2020. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 500 €. Počet výherných línií je 81. RTP je 97 %. Maximálna možná výhra je 160 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.