Hrajte zdarma Smiling 1Linr v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Smiling 1Linr v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Smiling 1Linr

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Smiling 1Linr a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Apollo Games
Valce: 3
Riadky: 1
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Nie
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Nie
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2022
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 500 €
Výherné línie: 1
RTP: 95 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 50 500 €

Najlepšie kasína s hrou Smiling 1Linr


Recenzia Smiling 1Linr

Smiling 1Linr

Ide o veľmi jednoduchý retro ovocný automat. Obsahuje ovocné symboly čerešní, melónov, pomarančov, sliviek či citrónov. Tento automat má jediný wild symbol vo forme žolíka, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol pri výhernej línií. Ak sa zobrazí žolík 3x v línií na valci, dôjde k vráteniu stávky hráča. Hore nad valcami tohto automatu sa nachádza riadok s ôsmimi políčkami a na konci riadku sú multiplikátory 50x, 75x a 100x. Ide o výzvu, kde úlohou hráča je vyplniť všetky spomínané políčka a získať tieto 3 násobitele priemernej stávky. Políčko sa vyplní, ak vytočíte tri divoké symboly žolíka. Automat je 3-valcový s 1 riadkom. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Apollo Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia nie je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma nie sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2022. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 500 €. Počet výherných línií je 1. RTP je 95 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 50 500 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.