Hrajte zdarma Solar God v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Solar God v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Solar God

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Solar God a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Synot Games
Valce: 6
Riadky: 4
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2021
Minimálna stávka: 0.2 €
Maximálna stávka: 100 €
Výherné línie: 30
RTP: 96 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 311 700 €

Najlepšie kasína s hrou Solar God


Recenzia Solar God

Solar God

Ide o zaujímavý automat so starobylou tematikou Egypta a pyramíd. Obsahuje symboly kráľovná, faraon, oko horusa, lily, ankh, skarabeus a žezlo. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme farebného skarabeusa, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol okrem symbolov pyramída a zlatý skarabeus. Wild symbol dokáže vytvoriť aj vlastnú výhernú kombináciu. Ak hráč vytočí na všetkých pozíciach valcov wild symbol, spúšťa sa funkcia wild full screen a hráč získava výhru 500 násobok stávky. Tento automat obsahuje aj bonusový symbol vo forme pyramídy. Ak hráč vytočí aspoň 1 symbol pyramídy a 1 symbol zlatý skarabeus na odlišných valcov, hráč získava 10 free spinov zdarma. Automat obsahuje aj funkciu golden scarab, čo znamená, že symbol zlatý skarabeus sa dokáže premeniť na wild farebný skarabeus čím sa znásobujú výhry. Tento automat obsahuje aj hru tzv. riziko. Hráč stlačí tlačidlo kartu, kde tipuje červenú alebo čiernu farbu. Ak sa mu podarí trafiť farbu vyžrebovanej karty prípadne má žolíka, zdvojnásobuje svoju výhru. Ak nie, vracia sa do základnej hry s valcami. Automat je 6-valcový s 4 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Synot Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2021. Minimálna stávka je 0.2 €. Maximálna stávka je 100 €. Počet výherných línií je 30. RTP je 96 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 311 700 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.