Hrajte zdarma Tiki Princess v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Tiki Princess v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Tiki Princess

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Tiki Princess a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Synot Games
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2022
Minimálna stávka: 0.12 €
Maximálna stávka: 100 €
Výherné línie: 20
RTP: 96.02 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 500 000 €

Najlepšie kasína s hrou Tiki Princess


Recenzia Tiki Princess

Tiki Princess

Ide o zaujímavý ovocný automat s tematikou exotických ostrovov. Obsahuje symboly červená, modrá, zelená, zlatá maska, citrón, čerešne, pomaranč, slivka a hrozno. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme tiki princezna, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol okrem bonusových symbolov mušľa a sopka. Wild symbol dokáže expandovať na celý valec a zobrazuje sa na valcoch 2 až 5. Tento automat obsahuje aj bonusový symbol vo forme sopky a mušle s nápismi mini, minor a major, ktoré hovoria o rôznej výhernej hodnote. Ak hráč vytočí 6 mušlí hocikde na valcoch v základnej hre, aktivuje sa bonusová funkcia hold and win. Počas tejto hold and win funkcie, hráč získava 3 respiny a bonusové symboly sú uzamknuté na svojich pozíciach až do skončenia hry. Ak počas respinov hráč vytočí plné pole bonusových symbolov, získava grand výhru v hodnote 1000 násobku stávky. Ak hráč vytočí aspoň 3 symboly sopky hocikde na valcoch, získava bonusovú hru so 6 free spinmi zdarma. Počas free spinov sú 2 až 4 valec spojené do jedného a točia sa ako jeden valec s obrími symbolmi. Tento automat obsahuje aj hru tzv. riziko. Hráč stlačí tlačidlo kartu, kde tipuje červenú alebo čiernu farbu. Ak sa mu podarí trafiť farbu vyžrebovanej karty prípadne má žolíka, zdvojnásobuje svoju výhru. Ak nie, vracia sa do základnej hry s valcami. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Synot Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2022. Minimálna stávka je 0.12 €. Maximálna stávka je 100 €. Počet výherných línií je 20. RTP je 96.02 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 500 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.