Typy hazardných hier

Hazardné hry existujú už veľmi dlho a ich korene siahajú do ďalekej histórie. Viac informácií o ich pôvode sa dozviete v článku história hier o peniaze

Teraz si predstavíme aké typy hier si môžete zahrať v kasíne.

Výherné automaty

Cieľom je roztočiť (spin) valce, vsadiť vklad a ak trafíte rovnaké symboly, obrázky či číslice, vyhrávate. Ide o najpopulárnejšiu hru u hráčov. Viac informácií v článku o výherných automatoch.

Poker

Poker je takisto kartová hra, ktorej cieľom je získať najvyšší počet bodov oproti protihráčom pri kombinácii farba, postupka alebo páry z 5 kariet, ktoré majú hráči k dispozícií.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.

Baccarat

Populárna najmä v kamenných kasínach. Veľmi podobná hre blackjack. Ide o kartovú hru, ktorá sa hra s 52 kartami. Hráč hrá proti „bankárovi“. Cieľom je dosiahnuť 9 bodov na 2 kartách. Táto hra má viacero typov, kde sú mierne odlišné pravidlá napríklad: Punto Banco, Chemin de Fer a Baccarat Banque.

Bingo

Bingo sa hrá s hernými kartami, ktoré obsahujú 5x5 políčok s číslami. Hráči postupne odškrtávajú čísla, ktoré sa následne ťahajú z „osudia automatu“ a vyhrá hráč, ktorý ako prvý uhádne číselnú kombináciu pričom musí zvolať:"BINGO !" :).

Keno

Je stávková hra. Hráč vyplní ticket s kombináciou svojich šťastných čísel a čaká, že po roztočení z osudia automatu padnú jeho čísla a vyhrá.

Hra s kockami – kockový poker

Hra, ktorá sa hra so 6 kockami. Hráči hádžu všetky kocky naraz a pokiaľ padne rovnaká trojica, násobí sa počet bodov číslom 100 – takže tri dvojky sú 200, tri trojky sú 300 atď. Každá ďalšia kocka s rovnakým číslom zdvojnásobí body. Postupka od 1 do 6 sa počíta za 2000 bodov. Osobitne sa rátajú jednotky a päťky. Jednotka za sto a päťka za 50 bodov. Ak hráč dosiahne vopred dohodnutý súčet bodov, hrá končí. Kockový poker sa dá hrať online aj v kamennom kasíne.

Stieracie žreby

Ide o hru, pri ktorej si hráč kúpi stierací žreb a pokiaľ má po zotretí políčok určitú rovnakú kombináciu obrázkov, symbolov alebo čísel, podľa pravidiel danej hry, môže získať významnú peňažnú výhru. Stieracie žreby sú skôr súčasťou lotérií.

Blackjack

Blackjack je kartová hra, pri ktorej hráč musí dosiahnuť 21 bodov ideálne na dvoch kartách. Táto hazardná hra sa hrá proti krupiérovi a narozdiel od iných hazardných hier nie je založená iba na náhode, ale je možné využiť rôzne stratégie.

Ruleta

Cieľom je vsadiť stávku na konkrétne číslo, farbu alebo kombináciu čísel. Krupiér roztočí ruletu a následne čakáte, na aké číslo a farbu padne gulička.

Vstupný bonus Použitie skaut kódu pri registrácií: AFF1160 odomyká nasledovné bonusy po registrácií: BONUS BEZ VKLADU: 75 FREE SPINOV na Berry Berry Bonanza automate. Voľná športová stávka 3 €. Prvá športová stávka do výšky 50 € bez rizika. Po prvom vklade: Vstupný bonus vo výške 100 % prvého vkladu až do 10 000 € a ďalších 250 FREE SPINOV.