Výherné automaty Casimi

Casimi Gaming je jeden z novších výrobcov kasíno hier, ktorý funguje od roku 2020, no o to viac príjemne prekvapuje. Je to česká inovatívna firma zo Zlína, ktorá vyvíja moderné hry certifikované ITC s atraktívnou grafikou pre český a slovenský kasínový trh. Zameriavajú sa najmä na výherné automaty s rôznou tematikou a neustále prichádzajú s originálnymi novými hrami, ktoré hráčom poskytnú adrenalín, zábavu, fantáziu a neopakovateľný herný zážitok. Casimi okrem iného vyvinuli zaujímavú funkciu pre výherné automaty tzv. Transformways čo predstavuje premiestnenie symbolov z predchádzajúceho zatočenia, a teda hráč získa viac výherných výsledkov. Táto funkcia umožňuje získať dôveru hráča, pretože výsledky hry sú transparentné.

Casimi Gaming Hry

Medzi najznámejšie hry z dielne Casimi môžeme zaradiť:

81 Multiways sticky

Ide o výherný ovocný automat. Obsahuje tradičné symboly sliviek, čerešní, pomarančov, jabĺk, citrónov ako aj zvončeky, šťastné sedmičky. Tento automat má aj ikonu BAR. Automat je 4-valcový s 3 riadkami. Obsahuje 81 výherných línií, ktoré sa rátajú v režime criss - cross. V hre sa objavuje wild symbol. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. RTP je v rozpätí medzi 92 až 96%.

Výherný automat Casimi 81 Multiways sticky
Výherný automat Casimi 81 Multiways sticky 2

Respin Wild Joker

Ide o výherný ovocný automat. Obsahuje tradičné symboly citrónov, čerešní, hrozna, jabĺk ako aj zvončeky. Tento automat má aj známu ikonu BAR a žolíka. Automat je 3-valcový s 3 riadkami. Obsahuje 7 výherných línií. V hre sa wild symbol neobjavuje. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Automat má príjemnú grafiku. RTP je v rozpätí medzi 92 až 96%.

Výherný automat Casimi Respin Wild Joker
Výherný automat Casimi Respin Wild Joker 2

Wild Giza

Ide o výherný automat s historickou egyptskou tematikou slávnych pyramíd v Gize. Tento automat obsahuje symboly písmen a zvierat. Automat má hracie polia 4x4 pričom polia sú súmerné, čo vytvára pozitívny grafický zážitok z hry. Obsahuje 20 výherných línií. Zatočenia zdarma sú dostupné. V hre sa objavuje wild symbol, ktorý obsahuje multiplikátor x2 alebo x4 čo umožňuje znásobiť výhru. Ďalším bonusom pre hráča sú maximálne 4 žiarivo modré Scatter Symboly. Automat obsahuje aj unikátnu funkciu od Casimi TransformWays. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Automat Vás vnesie do historickej atmosféry aj vďaka autentickej hudbe, ktorá je súčasťou automatu pri hraní. RTP je v rozpätí medzi 92 až 96%.

Výherný automat Casimi Wild Giza
Výherný automat Casimi Wild Giza 2

1st Robotron

Ide o výherný automat so zaujímavou robotickou grafikou ako z akčného filmu. Obsahuje symboly robotov s rôznymi farbami a tvarmi a krabíc s číslami. Automat je 4-valcový s 3 riadkami. Obsahuje 20 výherných línii. Zatočenia zdarma sú dostupné. V hre sa objavuje wild symbol. Ďalším bonusom pre hráča sú 2 Scatter Symboly. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. RTP je v rozpätí medzi 92 až 96%.

Výherný automat Casimi 1st Robotron
Výherný automat Casimi 1st Robotron 2

Bookmaker´s Line

Ide o výherný športový automat. Obsahuje symboly futbalovej, basketbalovej lopty, čísel a vlajok. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Obsahuje 10+1 výherných línií. Zatočenia zdarma sú dostupné. V hre sa objavuje wild symbol. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Automat má príjemnú grafiku. RTP je v rozpätí medzi 92 až 96%.

Výherný automat Casimi Bookmaker´s Line
Výherný automat Casimi 81 Bookmaker´s Line 2

Dumb Fish

Ide o výherný podmorský automat. Obsahuje symboly morských rýb a medúz. Má príjemnú farebnú grafiku s tematickou hudbou. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Obsahuje 243 výherných línií. V hre sa objavuje wild symbol. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. RTP je v rozpätí medzi 92 až 96%.

Výherný automat Casimi Dumb Fish
Výherný automat Casimi Dumb Fish 2

Vegas Fifty

Ide o výherný automat s tematikou Las Vegas. Obsahuje tradičné symboly čerešní, citrónov, melónov, jahôd, sliviek ako aj sedmičky a hviezdy. Automat je 5-valcový so 4 riadkami. Obsahuje 50 výherných línií. Zatočenia zdarma sú dostupné. V hre sa objavuje wild symbol. Ďalším bonusom pre hráča sú Scatter Symboly. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. RTP je v rozpätí medzi 92 až 96%.

Výherný automat Casimi Vegas Fifty
Výherný automat Casimi Vegas Fifty 2

Move It

Ide o výherný automat s tematikou stolových kariet. Obsahuje tradičné ovocné symboly ako aj kartové symboly. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Obsahuje 15 výherných línií. V hre sa objavuje wild symbol. Automat obsahuje aj unikátnu funkciu od Casimi TransformWays. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. RTP je v rozpätí medzi 92 až 96%.

Výherný automat Casimi Move It
Výherný automat Casimi Move It 2

Crazy Weather

Ide o zaujímavý výherný automat s meteorologickou tematikou počasia. Obsahuje symboly dažďa, búrky, snehu, hmly, teploty v stupňoch atď. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Obsahuje 20 výherných línií. V hre sa objavuje wild symbol, ktorý sa presúva medzi valcami. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. RTP je v rozpätí medzi 92 až 96%.

Výherný automat Casimi Crazy Weather
Výherný automat Casimi 81 Crazy Weather 2

Asian Ways

Ide o výherný automat s ázijskou tematikou. Obsahuje symboly ázijských písmen, čísiel a zvierat. Automat je 4-valcový s 3 riadkami. Obsahuje 12+10 výherných línií. V hre sa objavuje wild symbol. Automat obsahuje aj unikátnu funkciu od Casimi TransformWays. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. RTP je v rozpätí medzi 92 až 96%.

Výherný automat Casimi Asian Ways
Výherný automat Casimi 81 Asian Ways 2

Okrem spomínaných automatov sa v portfóliu Casimi nachádzajú ďalšie automaty napr. Buffalo Race, Double 27, Reel Snails, Respin Bells, Wild Card, Lucky Icons, Nebula Stars, Fruitisima a ďalšie. Casimi vyvíja aj automaty na zákazku pre konkrétne kasína.

Casimi a slovenské kasína

V súčasnosti Casimi spolupracuje s kasínom Fortuna, kde si môžu hráči zahrať automaty Respin Double, Fruity Square, Crazy Weather, Bomberos, Vegas Fifty, Hexa Fruits, Move it, Ready4Bets a ďalšie. Okrem toho Casimi v súčasnosti vyvíja pre Fortunu na zakázku dva automaty Fortuna Respin a Fortuna Bet.

Fortuna

Fortuna online kasíno

Veľké kasíno a stávková spoločnosť s množstvom platobných metód, atraktívnymi vstupnými bonusmi, kamenné predajne na území Slovenska pridávajú na dôveryhodnosti kasína. Herné automaty od spoločnosti Adell, Apollo Games, Kajot games, Synot, Tech4Bet, Playtech a Yggdrasil. Fortuna poskytuje možnosť zahrať si aj poker.

Minimálny vklad Minimálny vklad 5 euro

Výhoda Design kasína

Výhoda Živý chat

Výhoda Turnaje

Výhoda Priamy prenos športových zápasov

Výhoda Mobilná aplikácia pre iOS a Android

Výhoda Živá komunita medzi hráčmi

Výherné automaty Automaty

Ruleta Ruleta

Blackjack Blackjack

Športové stávky Športové stávky

Výrobcovia hier:

Playtech hry

Kajot hry

Apollo Games hry

Synot Games hry

Adell hry

Yggdrasil hry

Casimi hry

TechBet hry

Adell hry

Betinsight hry

eGaming hry

Tom Horn hry

Platobné metódy:

Visa

Mastercard

Paysafecard

Meastro

CardPay

TatraPay

VUB

Sporopay

Fiobanka

CSOBWebPay

Uniplatba

...

Bonusy:

Vstupný bonus Vstupný bonus bez vkladu po registrácií pre športové tipovanie: 30 € kredit, 30 € stávka bez rizika. Taktiež bonus až 100 % ku vkladu. Koleso šťastia s bonusmi až do 5 000 €.

Vstupný bonus Vstupný bonus bez vkladu po registrácií pre online casino: 1 000 free spinov. 100 % ku vkladu do výšky 10 000 €.

DO KASÍNA S BONUSMI PRE ŠPORTOVÉ TIPOVANIE A ONLINE KASÍNO PRESKÚMAŤ BONUS PRE ŠPORTOVÉ TIPOVANIE PRESKÚMAŤ BONUS PRE ONLINE KASÍNO DETAILNÁ RECENZIA KASÍNA