Hrajte zdarma War of the Titans v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať War of the Titans v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

War of the Titans

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu War of the Titans a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Apollo Games
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Nie
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2018
Minimálna stávka: 0.1 €
Maximálna stávka: 500 €
Výherné línie: 5
RTP: 94.4 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 250 000 €

Najlepšie kasína s hrou War of the Titans


Recenzia War of the Titans

War of the Titans

Ide o automat s tématikou gréckej antickej mytológie zameranej na príbeh syna najvyššieho boha Perseusa a jeho súboj s Titánmi. Obsahuje rôzne symboly postáv medusy, štítu, lietajúcich sandálov, sovy bubo či symboly gréckych písmen sigmy, omegy, delty. Tento automat má wild symbol vo forme trojhlavého psa kerberosa, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol pri výhernej línií. Zároveň wild symbol expanduje po celých valcoch pri výhernej línií. Automat obsahuje aj bonusový symbol. Ak sa symboly sigmy, omegy, delty alebo phi zobrazia na prvých 3, 4 alebo 5 valcoch, hráč môže získať 3, 4 alebo 5 násobok výhry. Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Apollo Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma nie sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2018. Minimálna stávka je 0.1 €. Maximálna stávka je 500 €. Počet výherných línií je 5. RTP je 94,4 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 250 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.