Hrajte zdarma Winfrey Treasures v demo móde

Prvá obrazovka

Chcem hrať Winfrey Treasures v kasíne Chcem si vyskúšať iný automat

Winfrey Treasures

Prečítajte si detailnú recenziu výherného automatu Winfrey Treasures a hrajte v demo verzii. Ak sa rozhodnete hrať za reálne peniaze porovnajte si možnosti vstupných bonusov v slovenských online kasínach.

Výrobca hry: Synot Games
Valce: 5
Riadky: 3
Progresívny Jackpot: Nie
Bonusová funkcia: Áno
Wild symbol: Áno
Zatočenia zdarma: Áno
Automatické hranie: Áno
Funkcia rýchleho točenia: Áno
Funkcia Double: Nie
Nastaviteľné výherné línie: Nie
Dátum vydania: 2023
Minimálna stávka: 0.02 €
Maximálna stávka: 500 €
Výherné línie: 10
RTP: 96.02 %
Maximálna výhra (na 1 spin): 500 000 €

Najlepšie kasína s hrou Winfrey Treasures


Recenzia Winfrey Treasures

Winfrey Treasures

Ide o zaujímavý automat s tematikou pokladov. Obsahuje symboly winfrey, terria, gotfried, mapa pokladu, lampáš, truhlica s pokladom a kartové symboly písmen. Tento automat obsahuje wild symbol vo forme nápisu wild, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem bonusového scatter symbolu. Wild symbol sa zobrazuje s expandujúcou, násobiacou alebo klonujúcou funkciou podľa znamienka (šípka, x alebo +) na symbole. Automat obsahuje aj bonusový scatter symbol vo forme brány. Ak hráč vytočí 3, 4 alebo 5 bonusových symbolov, získava 7, 10 alebo 15 free spinov zdarma. Tento automat obsahuje aj hru tzv. riziko. Hráč stlačí tlačidlo kartu, kde tipuje červenú alebo čiernu farbu. Ak sa mu podarí trafiť farbu vyžrebovanej karty prípadne má žolíka, zdvojnásobuje svoju výhru. Ak nie, vracia sa do základnej hry s valcami Automat je 5-valcový s 3 riadkami. Ide o hru od populárneho výrobcu hier Synot Games. Hra neumožňuje hrať o progresívny jackpot. Bonusová funkcia je dostupná. V hre sa wild symbol objavuje. Zatočenia zdarma sú dostupné. Automatické hranie, ktoré je už bežným štandardom je v hre umožnené. Výherný automat má funkciu rýchleho točenia. Nastaviteľné výherné línie nie je možné zmeniť. Dátum vydania je 2023. Minimálna stávka je 0.02 €. Maximálna stávka je 500 €. Počet výherných línií je 10. RTP je 96.02 %. Maximálna možná výhra pri jedinom zatočení je 500 000 €.


Dôveryhodný webový portál

Overená firma

Google overená firma

Sme slovenská overená firma. Vytvárame recenzie, poskytujeme návody a výhodné promo kódy ako napríklad: DOXXbet skaut kód, SYNOTtip bonusový kód, Fortuna promo kód a Tipsport akčný kód. Prehľadne zoraďujeme vstupné bonusy, poskytujeme novinky zo slovenských online kasín a hodnotíme stratégie kasínových hier. Umožňujeme neobmedzene si vyskúšať kasínové hry v demo móde. Ak sa Vám to páči, zanechajte nám spätnú väzbu.

Početná komunita

Početná komunita

Združujeme tisícky aktívnych hráčov na našej facebookovej stránke, kde im poskytujeme novinky zo sveta slovenských online kasín. Pravidelne vytvárame ukážky automatových a stolných hier na našom YouTube kanály. Novinky je taktiež množné sledovať na sociálnej sieti X a Instagrame. Neváhajte nás sledovať na našich kanáloch a zabezpečte si, že vždy budete výborne informovaný.

Úrad pre reguláciu hazardných hier

Oficiálne kasína

Náš zoznam obsahuje iba online kasína, ktoré majú na Slovensku oficiálnu licenciu a sú pod dohľadom Úradu pre reguláciu hazardných hier. Vyberte si najlepšie online casino v ktorom môžete hrať bez obáv o Vaše vklady a výhry. Všetky hry majú riadne vystavený certifikát a jasne spísané pravidlá hry od Technického skúšobného ústavu Piešťany, ktorý garantuje jasne definovanú výhernú tabuľku.